دوشنبه, 31 شهریور 1399 ساعت 12:06 ق ظ - 09(Sep) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

خداداد عزیزی سرمربی تیم سیاه جامگان مشهد، بعد از شکست این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز از سمت خود استعفا کرد.

پس از شکست تیم فوتبال سیاه‌جامگان مقابل تراکتورسازی تبریز و گلی که در دقیقه 88 توسط فرزاد حاتمی به ثمر رسید، شایعات بسیار زیادی در مورد رضا شربتی به وجود آمد تا جایی که در فضای مجازی این بازیکن متهم به کم‌کاری و تبانی با تیم حریف شد. این اتفاقات و صحبت‌ها در حالی مطرح شده است ک خداداد عزیزی به عنوان نفر اول کادر فنی تیم فوتبال سیاه‌جامگاه به شدت به این موضوع معترض شده و مدعی است بازیکنی که تاکنون 20 درصد قرارداد خود را در فاصله 8 هفته مانده به پایان فصل دریافت کرده، نه تنها هرگز کم‌فروشی نمی‌کند، بلکه باید از زحمات او هم تقدیر کرد.

عزیزی در واکنش به این صحبت‌ها بلافاصله بعد از پایان مسابقه گفت: خواهش می‌کنم چنین صحبت‌هایی را انجام ندهید. رضا شربتی بازیکنی است باشرافت که حتی اگر خودش هم به من بگوید من کم‌کاری کرده‌ام حرفش را قبول نخواهم کرد. مگر می‌شود بازیکنی که 20 درصد از قراردادش را گرفته و تمام توانش را تا به امروز برای ما گذاشته و در سرما و گرما، ما را یاری کرده، خودش را به خاطر یک صحنه بفروشد و آبروی خودش را ببرد؟ شربتی دانشجو است و با شرایط مالی تیم‌مان کنار آمد و 400 هزار تومان هزینه دانشگاهش را نداشت که پرداخت کند، اما پای تیم ما ایستاد و یکی از بهترین‌ بازیکنان تیم من بود، نه در این بازی، بلکه در اکثر بازی‌های این فصل، اما آنهایی که این صحبت‌ها را مطرح می‌کنند نامرد هستند و از آنها می‌خواهم کمی وجدان داشته باشند. زدن این حرف‌ها نامردی است و با آبروی یک بازیکن بازی می‌شود. در آن صحنه شربتی روی خط دروازه ایستاد و ضربه سر فرزاد حاتمی، پس از برخورد با یکی از بازیکنان تغییر مسیر پیدا کرد و وارد دروازه ما شد. اتفاقاً قبل از آن صحنه این بازیکن آسیب‌دیده بود و به همین علت روی خط دروازه ایستاد و شاید به خاطر همین آسیب‌دیدگی بود نتوانست واکنش دیگری نسبت به ضربه حاتمی داشته باشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386