شنبه, 29 دی 1397 ساعت 10:55 ب ظ - 01(Jan) 19 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 6164

با حضور شهردار تبریز و مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در محل سازمان مدیریت پسماندهای شهری شهرداری تفاهم نامه آموزش شهروندی و مشارکت مردمی در پاکیزه سازی محیط ورزشگاهها و استادیوم های ورزشی امضا شد.

 

تفاهم نامه همکاری و مشارکت در آموزش های شهروندی و مشارکت شهروندان در پاکیزه سازی محیط ورزشگاهها و استادیوم های ورزشی بین سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریزو باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز امضا شد.

 

همچنین در حاشیه حضور شهردار تبریز در سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، پاکبانان تبریزی با اهدای شاخه گل و همچنین لوح تقدیری به دکتر صادق نجفی از حمایت های تمام کمال وی در خصوص یکسان سازی پرداخت ها و توجه به مباحث معیشتی کارگران تقدیر و تشکر کردند.

 

هواداران تراکتورسازی تبریز از سالیان گذشته به صورت خودجوش و در اقدامی فرهنگی بعد از انجام بازی ها اقدام به پاکسازی ورزشگاه از زباله می نمایند.

 

سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در طول سال با همکاری سازمان ها و نهادهای مختلف برنامه های مختلف آموزش شهروندی را ا جرا می کند.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386