جمعه, 04 اسفند 1396 ساعت 12:25 ق ظ - 02(Feb) 22 2018

انتخاب زبان

یادداشت

در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

سه شنبه, 17 بهمن 1396 09:23
در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

آی نیوز، علی عباسی - این روزها بقال های کوچه مان و تاکسی تلفنی محله مان در محاصره اقتصادی و تبلیغاتی فروشگاههای زنجیره ای و تاکسی های آنلاین هستند .

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - -

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلان شهر تبریز بازی روز شنبه تیم ماشین سازی را تجلی غیرت فوتبال تبریز خواند و از عموم فوتبال دوستان خواست با حضور پرشور در ورزشگاه، غیرت فوتبالی خود را نشان دهند.

 


سعید حاجی زاده با اشاره به حساسیت این بازی برای هر دو تیم تراکتور سازی و ماشین سازی گفت: ماشین سازی در صورت برد این بازی به ماندن در لیگ امیدوار خواهد بود و تراکتور سازی هم به  پرسپولیس همیشه رقیب خود اجازه نخواهد داد در تبریز جشن قهرمانی بگیرد.


وی افزود: به نظر من برای هواداران با غیرت تراکتور، بسیار سنگین است که پرسپولیس با برد در مقابل ماشین سازی، جام قهرمانی را آن هم در ورزشگاه یادگار امام تبریز در دست گیرد؛ ورزشگاهی که در گذشته ی نه چندان دور، جهنم رقبای تراکتور بوده است.


حاجی زاده تاکید کرد: بر همین اساس انبوه هواداران تراکتور، روز شنبه باید با حضور در ورزشگاه و تشویق سبز قباها با فریادهای آذربایجان و تبریز، فوتبال شهر خود را تنها نگذارند، ضمن اینکه حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه هم متصور است.


وی خطاب به هواداران، بازیکنان و کادر فنی ماشین سازی هم گفت: روز شنبه باید نماد فرهنگ ارزشمند و منحصر به فرد "عیبی یوخ" باشد زیرا همه باید گذشته فصل را فراموش کنیم و به فرصت طلایی و در عین حال دشوار پیش رو بیاندیشیم.


حاجی زاده افزود: ماشین سازی در صورت برد در مقابل پرسپولیس، هم شانس ماندن در لیگ را حداقل روی کاغذ خواهد داشت و هم انگیزه ی بسیار قوی برای بازی های باقی مانده کسب خواهد کرد و در مسیر ماندن در لیگ، جلو خواهد رفت.


این عضو شورای شهر تبریز تاکید کرد: تمام این ها در کنار تلاش غیرتمندانه ی تیم در نیمکت و مستطیل سبز، در گروی حضور غیرتمندانه ی فوتبال دوستان تبریز اعم از هواداران ماشین سازی و تراکتو سازی در ورزشگاه است.


دیدگاه‌ها  

Guest
/ # Guest 1396-01-24 13:23
بیاین رایگان کنین دیگه بازی رو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز

شهر و شهروند

رسیدگی به مشکلات مجتمع جواهر در کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار

on پنج شنبه, 03 اسفند 1396 08:58

نشست این هفته کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی کلانشهر تبریز، به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان در مجتمع تجاری و خدماتی جواهر برگزار شد.


خواندنی ها

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386