سه شنبه, 01 مهر 1399 ساعت 05:31 ب ظ - 09(Sep) 22 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 6187

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی کلان شهر تبریز بازی روز شنبه تیم ماشین سازی را تجلی غیرت فوتبال تبریز خواند و از عموم فوتبال دوستان خواست با حضور پرشور در ورزشگاه، غیرت فوتبالی خود را نشان دهند.

 


سعید حاجی زاده با اشاره به حساسیت این بازی برای هر دو تیم تراکتور سازی و ماشین سازی گفت: ماشین سازی در صورت برد این بازی به ماندن در لیگ امیدوار خواهد بود و تراکتور سازی هم به  پرسپولیس همیشه رقیب خود اجازه نخواهد داد در تبریز جشن قهرمانی بگیرد.


وی افزود: به نظر من برای هواداران با غیرت تراکتور، بسیار سنگین است که پرسپولیس با برد در مقابل ماشین سازی، جام قهرمانی را آن هم در ورزشگاه یادگار امام تبریز در دست گیرد؛ ورزشگاهی که در گذشته ی نه چندان دور، جهنم رقبای تراکتور بوده است.


حاجی زاده تاکید کرد: بر همین اساس انبوه هواداران تراکتور، روز شنبه باید با حضور در ورزشگاه و تشویق سبز قباها با فریادهای آذربایجان و تبریز، فوتبال شهر خود را تنها نگذارند، ضمن اینکه حضور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه هم متصور است.


وی خطاب به هواداران، بازیکنان و کادر فنی ماشین سازی هم گفت: روز شنبه باید نماد فرهنگ ارزشمند و منحصر به فرد "عیبی یوخ" باشد زیرا همه باید گذشته فصل را فراموش کنیم و به فرصت طلایی و در عین حال دشوار پیش رو بیاندیشیم.


حاجی زاده افزود: ماشین سازی در صورت برد در مقابل پرسپولیس، هم شانس ماندن در لیگ را حداقل روی کاغذ خواهد داشت و هم انگیزه ی بسیار قوی برای بازی های باقی مانده کسب خواهد کرد و در مسیر ماندن در لیگ، جلو خواهد رفت.


این عضو شورای شهر تبریز تاکید کرد: تمام این ها در کنار تلاش غیرتمندانه ی تیم در نیمکت و مستطیل سبز، در گروی حضور غیرتمندانه ی فوتبال دوستان تبریز اعم از هواداران ماشین سازی و تراکتو سازی در ورزشگاه است.

دیدگاه‌ها  

Guest
/ # Guest 1396-01-24 13:23
بیاین رایگان کنین دیگه بازی رو
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386