پنج شنبه, 28 دی 1396 ساعت 04:53 ب ظ - 01(Jan) 18 2018

انتخاب زبان

یادداشت

حق انتخاب شدن و انتخاب کردن / شهرت زرد، آفت انتخابات

یکشنبه, 06 فروردين 1396 15:06
حق انتخاب شدن و انتخاب کردن / شهرت زرد، آفت انتخابات

آی نیوز- علی عباسی؛ تعداد بسیار بالای نامزدهای ثبت نام کننده برای انتخابات شورای شهر در نظر اول امری نامناسب و ناموجه جلوه می کند.  

پیشنهاد سردبیر

tabligh

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه

سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مبارک باد 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

حضور باشکوه «تبریز‌۲۰۱۸» در بزرگ‌ترین آوردگاه گردشگری کشور

سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری با هدف معرفی «تبریز‌۲۰۱۸» در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد.    فرشاد رستمی سرپرست معاونت گردشگری این استان  در آستانه برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، برگزاری این نمایشگاه و حضور با شکوه «تبریز‌۲۰۱۸» را در این مکان فرصتی طلایی برای معرفی هرچه باشکوه‌تر ظرفیت‌های گردشگری و هنری آذربایجان شرقی و تبریز دانست و گفت: «یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران قطعاً فرصتی مناسب برای معرفی فرهنگ، هنر و جاذبه‌های گردشگری آذربایجان شرقی به بازدید‌کنندگان و نمایندگان بخش خصوصی داخلی و خارجی حوزه گردشگری خواهد بود.» او ادامه داد: «در این نمایشگاه مساحتی بالغ بر ۴۰۰ مترمربع به غرفه‌های تبریز و استان آذربایجان شرقی تخصیص داده شده است که غرفه ویژه «تبریز‌۲۰۱۸»، غرفه آشپزی و ارائه غذاهای سنتی استان، رستوران سیار و آلاچیق ویژه عشایر استان در این فضا استقرار خواهند یافت.» رستمی با اشاره بر اینکه غرفه «تبریز‌۲۰۱۸» با مشارکت و همکاری ارزنده شهرداری تبریز به ارائه برنامه‌های متنوع خود خواهد پرداخت، تصریح کرد: «به‌منظور معرفی هر چه با شکوه‌تر "تبریز‌۲۰۱۸"، به‌صورت مستمر برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری اعم از آشپزی و ارائه غذاهای سنتی آذربایجان، ورکشاپ‌های صنایع‌دستی در رشته‌های بافته‌های داری، سفال، سرامیک، کفش و نگارگری ایرانی، برنامه مجسمه‌های متحرک و همچنین اجرای آیین‌های سنتی و موسیقی زنده ازسوی گروه‌های موسیقی در طول ایام برگزاری این نمایشگاه اجرا خواهد کرد.» او افزود: «با استقرار آلاچیق عشایری منطقه آذربایجان در محوطه این نمایشگاه به معرفی توانمندهای روستایی در جذب گردشگر و ترویج بوم‌گردی تأکید خواهد شد.» سرپرست معاونت گردشگری آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه برگزاری برنامه‌های غرفه «تبریز‌۲۰۱۸» در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران، با مشارکت ویژه بخش خصوصی همراه خواهد بود، ادامه داد: «بخش خصوصی یکی از بازوان اصلی اجرایی اهداف "تبریز‌۲۰۱۸" است که در این نمایشگاه نیز در کنار نهادهای دولتی به معرفی ظرفیت‌های آذربایجان شرقی خواهد پرداخت و در همین زمینه بسته‌های سفر به مقصد تبریز و آذربایجان توسط دفا‌تر مسافرتی استان توزیع خواهد شد.» او خاطرنشان کرد: «در کنار توزیع بسته‌های راهنمای سفری آذربایجان، وب‌کیوسک‌های مستقر در این نمایشگاه به ارائه اطلاعات جامعی در‌خصوص هتل‌ها، دفا‌تر مسافرتی و خدماتی و همچنین ظرفیت‌های گردشگری تبریز و استان خواهند پرداخت.» رستمی با اشاره به اینکه رویداد «تبریز‌۲۰۱۸» جایگاه ویژه‌ای در یازدهمین نمایشگاه گردشگری تهران خواهد داشت، افزود: «تعدادی از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری محور حوزه گردشگری به معرفی نرم‌افزار‌ها و اپلیکیشن‌های خود خواهند پرداخت.» یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۳ تا ۶ بهمن ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور غرفه ویژه «تبریز‌۲۰۱۸» برگزار خواهد شد.

سکونت ۳۰ درصد جمعیت آذربایجان شرقی در سکونتگاه‌های غیررسمی

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از سکونت ۳۰ درصد جمعیت آذربایجان شرقی در سکونتگاه‌های غیررسمی خبر داد.

۶ اثر طبیعی آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملی ثبت شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از ثبت شش اثر طبیعی استان در فهرست آثار ملی خبر داد.

چاپ ایمیل دسته: ورزش - -

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در انتخابات نمایندگان باشگاه های دسته یک برای عضویت در شورای مرکزی مجمع عمومی اتحادیه مدیران فوتبال انتخاب شد.

 

مجمع عمومی به طور فوق العاده اتحادیه مدیران باشگاه های فوتبال صبح امروز در محل سالن اندیشگاه کتابخانه ملی ایران با حضور 33 تن از اعضای مدیران و نمایندگان باشگاه های فوتبال برگزارشد .

دراین نشست که با حضور پیشبین و قدوسی نمایندگان وزارت کشور همراه بود ابتدا پس از انتخابات رییس سنی مجمع در خصوص تشریفات اقدامات انجام شده از سوی اتحادیه برای برگزاری رسمی مجمع با همکاری وزارت کشور اطلاعات کامل و جامعی از سوی پیشبین نماینده وزارت کشور برای حاضران ارائه شد و پس از آن طبق دستور جلسه بازرسین و اعضای شورای مرکزی اتحادیه برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند . همچنین در پایان مجمع نیز به جهت گذشت بیش از 20 سال از تاسیس اتحادیه درباره برخی اصلاحیات در اساسنامه به تفصیل بحث و بررسی به عمل آمد ودرنهایت مقرر شد کار تایید و تصویب اساسنامه اصلاح شده جدید از سوی شورای مرکزی صورت پذیرد.

در انتخابات امروز مجمع اتحادیه ، علی زینلی نماینده باشگاه وحدت تهران با 26 رای و علیرضا اژدری زاده مدیرعامل فولادخوزستان با 13 رای به عنوان بازرسین جدید اتحادیه انتخاب شدند .

همچنین در انتخابات نمایندگان باشگاه های دسته یک برای عضویت در شورای مرکزی 7 باشگاه ، بادران تهران با 9 رای ، فجر شهید سپاسی شیراز با 9 رای ، مس رفسنجان با 8 رای ، مس کرمان با 8 رای ، گل گهرسیرجان با 7 رای ، ماشین سازی تبریز با 6 رای و نفت مسجد سلیمان با 5 رای انتخاب شدند .

لازم به ذکراست باشگاه شهرداری ماهشهر نیز 5 رای کسب کرده بود که به نفع هم استانی خود نفت مسجد سلیمان انصراف داد.

در انتخابات نمایندگان غیر از لیگ برتر و دسته یک ، باشگاه های شهرداری همدان با 6 رای ، وحدت تهران با 6 رای و بهمن ساری با 5 رای انتخاب شدند.

لازم به ذکراست در انتخابات امروز اتحادیه گودرزی ، مهدی محمد نبی ، مهدی محمودی و عزیزالله محمدی ( رییس جلسه )‌ به عنوان هیئت رئیسه انتخابی، مدیریت این مجمع را با انتخاب اعضا برعهده داشتند.

در بخش پایانی جلسه نیز مهدی محمد نبی و کاظم اولیایی از اعضای هیئت موسس اتحادیه و عزیزالله محمدی نایب رییس شورای مرکزی اتحادیه درخصوص اقدامات انجام شده از بدو تاسیس اتحادیه در جهت تدوین اساسنامه از جمله جلسات متعددبا مسوولان وکارشناسان ورزش و فوتبال کشور و همچنین سفرهای تحقیقاتی به کشورهای ترکیه ، ایتالیا و اسپانیا و اینکه چرا این تشکل با نام اتحادیه مصوب شده است مطالب مبسوطی برای نمایندگان وزارت کشور ارائه کردند که مورد قبول واقع شد.

شهر و شهروند

توریست 2018 و لبخند تبریز قوناق پرور ما

توریست 2018 و لبخند تبریز قوناق پرور ما

علی عباسی - ما وقت بسیار زیادی برای نق زدن، حمله به این و آن، آبرو بردن از همدیگر، تشریح کم کاری ها و کمبودها، نبودها و هزاران مشکل و کاستی شهرمان تبریز داریم.


خواندنی ها

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386