یکشنبه, 24 تیر 1397 ساعت 11:54 ب ظ - 07(Jul) 15 2018

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 6468

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در انتخابات نمایندگان باشگاه های دسته یک برای عضویت در شورای مرکزی مجمع عمومی اتحادیه مدیران فوتبال انتخاب شد.

 

مجمع عمومی به طور فوق العاده اتحادیه مدیران باشگاه های فوتبال صبح امروز در محل سالن اندیشگاه کتابخانه ملی ایران با حضور 33 تن از اعضای مدیران و نمایندگان باشگاه های فوتبال برگزارشد .

دراین نشست که با حضور پیشبین و قدوسی نمایندگان وزارت کشور همراه بود ابتدا پس از انتخابات رییس سنی مجمع در خصوص تشریفات اقدامات انجام شده از سوی اتحادیه برای برگزاری رسمی مجمع با همکاری وزارت کشور اطلاعات کامل و جامعی از سوی پیشبین نماینده وزارت کشور برای حاضران ارائه شد و پس از آن طبق دستور جلسه بازرسین و اعضای شورای مرکزی اتحادیه برای یک دوره سه ساله انتخاب شدند . همچنین در پایان مجمع نیز به جهت گذشت بیش از 20 سال از تاسیس اتحادیه درباره برخی اصلاحیات در اساسنامه به تفصیل بحث و بررسی به عمل آمد ودرنهایت مقرر شد کار تایید و تصویب اساسنامه اصلاح شده جدید از سوی شورای مرکزی صورت پذیرد.

در انتخابات امروز مجمع اتحادیه ، علی زینلی نماینده باشگاه وحدت تهران با 26 رای و علیرضا اژدری زاده مدیرعامل فولادخوزستان با 13 رای به عنوان بازرسین جدید اتحادیه انتخاب شدند .

همچنین در انتخابات نمایندگان باشگاه های دسته یک برای عضویت در شورای مرکزی 7 باشگاه ، بادران تهران با 9 رای ، فجر شهید سپاسی شیراز با 9 رای ، مس رفسنجان با 8 رای ، مس کرمان با 8 رای ، گل گهرسیرجان با 7 رای ، ماشین سازی تبریز با 6 رای و نفت مسجد سلیمان با 5 رای انتخاب شدند .

لازم به ذکراست باشگاه شهرداری ماهشهر نیز 5 رای کسب کرده بود که به نفع هم استانی خود نفت مسجد سلیمان انصراف داد.

در انتخابات نمایندگان غیر از لیگ برتر و دسته یک ، باشگاه های شهرداری همدان با 6 رای ، وحدت تهران با 6 رای و بهمن ساری با 5 رای انتخاب شدند.

لازم به ذکراست در انتخابات امروز اتحادیه گودرزی ، مهدی محمد نبی ، مهدی محمودی و عزیزالله محمدی ( رییس جلسه )‌ به عنوان هیئت رئیسه انتخابی، مدیریت این مجمع را با انتخاب اعضا برعهده داشتند.

در بخش پایانی جلسه نیز مهدی محمد نبی و کاظم اولیایی از اعضای هیئت موسس اتحادیه و عزیزالله محمدی نایب رییس شورای مرکزی اتحادیه درخصوص اقدامات انجام شده از بدو تاسیس اتحادیه در جهت تدوین اساسنامه از جمله جلسات متعددبا مسوولان وکارشناسان ورزش و فوتبال کشور و همچنین سفرهای تحقیقاتی به کشورهای ترکیه ، ایتالیا و اسپانیا و اینکه چرا این تشکل با نام اتحادیه مصوب شده است مطالب مبسوطی برای نمایندگان وزارت کشور ارائه کردند که مورد قبول واقع شد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1397 - 1386