شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 02:02 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 6539

یادداشت - در وانفسای فوتبال ایران و در مقطعی که هیچ سودی از این ورزش به سرمایه گذاران آن نمی رسد، هنوز هستند کسانی که نه به چشم سرمایه گذاری بلکه از روی دلسوزی برای سربلندی شهر و دیار خود هزینه می کنند.

 

محمدرضا زنوزی مطلق تنها کسی است که علاوه بر سرمایه گذاری در ورزش، در دیگر عرصه ها نیز شهر تبریز را سربلند و پیشرو کرده است. مالکیت باشگاه گسترش فولاد که از یک دهه گذشته است، کارنامه ای درخشان از مدیریت و هزینه کرد شخصی در فوتبال به نام زنوزی ثبت شده است.

در کنار گسترش فولاد، اکنون باشگاه در آستانه انحلال ماشین سازی نیز زیر چند حمایتی زنوزی رفته یا یک جماعت عاشق این تیم، روزهای خوب و خوش و بدون استرس را تجربه کنند.

با این حال یک بازیکن به نام محمد ابراهیمی به یکباره و بخاطر طلب خود از باشگاه گسترش فولاد علیه دلسوزترین فرد ورزش آذربایجان مصاحبه امری انجام می دهد.

مصاحبه یک بازیکن علیه زنوزی، یک خودزنی تمام عیار به حساب می آید. با یک حساب سرانگشتی می توان به این نتیجه رسید که خدمات زنوزی در فوتبال به هیچ عنوان قابل مقایسه با فوتبالی که ابراهیمی بازی میکند و چند برابر ارزش خود پول میگیرد، نیست.

ابراهیمی باید بداند که به عنوان یک بازیکن در حدی نیست که در مورد زنوزی صحبت کند.

در مقطعی که ابراهیمی از تراکتورسازی کنار گذاشته شد و هیچ تیمی خواهان این بازیکن معمولی نبود، تنها کسی که دست این بازیکن را گرفت، زنوزی و باشگاه گسترش فولاد بود و ابراهیمی در آنجا دوباره احیا شد و خودش را پیدا کرد.

زنوزی علاوه بر 15 میلیارد هزینه سالانه برای تیم گسترش فولاد تبریز، همواره کمک حال تیم تراکتورسازی بوده و بصورت رایگان هواپیمای اختصاصی در اختیار سرخپوشان قرار داده است.

امسال هم که ماشین سازی تا مرز منحل شدن پیش رفت، زنوزی با قبول هزینه چند میلیاردی، اجازه نداد تا شناسنامه فوتبال تبریز به ورطه نابودی برود.

تخصیص هواپیمای اختصاصی برای تیم ملی در مسافرت ها، همچون نگینی درخشان در کارنامه این مرد بی بدیل فوتبال و ورزش ایران می تابد.

ابراهیمی باید بداند که مردم خیلی باشعورتر و فهمیده تر از نوع نگاه وی به طرز تفکرش در مورد هواداران هستند و بخوبی سره را ازه ناسره تشخیص می دهند.

آقای ابراهیمی، عذرخواهی از زنوزی کمترین کاری است که می توانی انجام دهی.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386