شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 01:07 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 6540

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: از محمد ابراهیمی می خواهم که بابت مسائل پیش آمده از آقای زنوزی عذرخواهی کند.رسول خطیبی امروز در ارتباط با مصاحبه دیروز محمد ابراهیمی علیه زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز اظهار کرد: مصاحبه اخیر محمد ابراهیمی که دیروز انجام داده است، پیش از این در دوران فعالیت فوتبالی او نديده بودم و فكر ميكنم مصاحبه وی غیر منطقی است، به این دلیل که در فوتبال تراکتور و آذربایجان فوتبالیست های به مراتب بزرگتر از من و ابراهیمی بودند که هم فوتبال بهتری ارائه کردند و هم به خاطر عشق به پیراهن و عرق خود بازی کرده و هیچ گونه دریافتی نداشته اند.
وی ادامه داد: درست است که الان فوتبال حرفه‌ای شده است، اما اگر اخلاق و مرام جوانمردی را چاشنی فوتبال قرار بدهیم، فوتبال زیباتر می شود. محمدرضا زنوزی مطلق به عنوان خیر ورزشی استان معروف است و علیرغم مالکیت باشگاه گسترش فولاد با تحت پوشش قرار دادن باشگاه ماشین سازی تبریز خدمات شایانی را در حق ورزش استان داشته است.
خطیبی گفت: آقای زنوزی همچنین کمک های شایانی به باشگاه تراکتورسازی در طول فعالیت ورزشی خود انجام داده است که این موضوع بر همگان آشکار است. کمک مالی، چارتری هواپیما و در اختیار قرار دادن سعید آقایی علیرغم نیاز باشگاه گسترش فولاد به تیم تراکتورسازی، از اهم کمک های بی چشمداشت زنوزی می باشد.
وی افزود: این نهایت بی انصافی است که بخاطر آبی بودن رنگ پیراهن گسترش فولاد، انگ استقلالی بودن به ایشان بچسبانند. از محمد ابراهیمی به عنوان برادر بزرگتر میخواهم که با عذر خواهی از آقای زنوزی این ابرمرد ورزشی استان دلجویی کند و به خاطر یک مسئله ناچیز، احترام به بزرگترها را زیر پا نگذارد تا ما فوتبالی ها بتوانیم الگویی شایسته برای جوانان باشیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386