شنبه, 29 دی 1397 ساعت 11:07 ب ظ - 01(Jan) 19 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در ادامه ناکامی های خود در یک بازی خانگی در برابر سایپا تن به شکست داد.

 

تراکتورسازی که بعد از دو باخت و یک تساوی طی سه هفته اخیر شرایط بحرانی پیدا کرده و یحیی گل‌محمدی را هم دیگر روی نیمکت خود نمی‌بیند، امروز با هدایت مجتبی حسینی مقابل سایپا قرار گرفته و نتیجه را واگذار کرد.


هفته بیستم لیگ برتر؛ ساعت 14:30 ؛ تاریخ: 96/10/28
استادیوم: یادگار امام تبریز/ تماشاگر:
داور: حمید حاج‌ملک؛ کمک‌ها: علی‌اکبر نوری، حسن انتظاری و کمیل غلامی/ ناظر: حسین نجاتی.

تراکتورسازی تبریز

ژوردی مارتینز، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد نادری، محمد ایران‌پوریان، رضا شربتی(87 محمدرضا آزادی)، مهدی کیانی، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان، محمد ابراهیمی(79 ارسلان مطهری)، فرزاد حاتمی سرمربی(موقت): سید مجتبی حسینی

سایپا تهران

حامد فلاح‌زاده، محمد دانشگر، رضا علیاری، روزبه شاه‌علی‌دوست، امید خالدی، رضا اسدی، علی قلی‌زاده، مهدی ترابی(2+90 حامد شیری)، آرش رضاوند، محمدرضا سلیمانی(55 آلویز نانگ)، آرمان رمضانی، سرمربی: علی دایی

شرح گل:

تراکتورسازی 0 سایپا 1(دقیقه 62، مهدی ترابی): نارنجی پوشان روی یک ضدحمله سریع و حرکت فوق العاده مهدی ترابی توانستند به اولین گل بازی دست پیدا کنند. آنها در این دقیقه پشت محوطه جریمه توپ را به این بازیکن رساندند و ترابی نیز با ضربه ای از راه دور دروازه بان برزیلی را اسیر خود کرد.

تراکتورسازی 1 سایپا1 (دقیقه 70، محمد ایرانپوریان): مدافع تراکتوری ها در حالی که چند دقیقه پیش از این ضربه پنالتی را از دست داده بود در این دقیقه روی ارسال ابراهیمی توانست با یک ضربه سر دروازه تیم مهمان را باز کند.

تراکتورسازی 1 سایپا2(دقیقه 75، مهدی ترابی): نیمه دوم این بازی باز هم گل به همراه داشت و این بار روی شوت قلی زاده و برخورد توپ به دست نادری یک پنالتی برای سایپا گرفته شد و مهدی ترابی موفق شد با ضربه زیبا دومین گل تیم مهمان را به ثمر برساند.

شرح نیمه اول بازی:

دو تیم بازی را با سرد و آرامش خاصی آغاز کردند و هیچ استرس و فشاری روی یکدیگر نیاورند اما در ادامه بازی سرعت پیدا کرد و این تراکتوری‌ها بودند که در اکثر دقایق بازی درون نیمه سایپایی‌ها حضور داشتند و تمام توپ‌هایشان را از هر سمت و سویی که بود روی دروازه نارنجی‌پوشان می‌ریختند. در مقابل تبریزی‌ها برای آنکه بتوانند شاگردان دایی را کنترل کنند روی بازیکنان سایپا خطاهای بسیاری انجام دادند که این برخوردها ضربات ایستگاهی بیشماری را برای نارنجی‌پوشان فراهم کرد که اکثر آن ضربات توسط مهدی ترابی ارسال شد ولی با وجود این موقعیت‌ها سایپایی‌ها نتوانستند در نیمه اول دروازه حریف را باز کنند و بازی بدون گل به پایان رسید.

دقایق حساس

دقیقه 1 ـ ضربه اولین توپ سرکش قلی‌زاده توسط مارتینز مهار می‌شود.
دقیقه 4 ـ خطای تراکتوری‌ها روی بازیکن سایپا یک ضربه ایستگاهی را برای نارنجی‌پوشان فراهم آورد که ترابی پشت این ضربه ایستگاهی ایستاد و توپ را برای محمد دانشگر ارسال کرد و او توانست آن توپ را کنترل کند و توپ به اوت می‌رود.
دقیقه 7 ـ حرکت در عمق قلی‌زاده توسط رضا شربتی کنترل شد.
دقیقه 8 ـ یک پا دو پای مهدی ترابی و قلی‌زاده راه به جایی نبرد.
دقیقه 10 ـ ضربه خطای روی قلی‌زاده و ضربه ایستگاهی دیگر را باز هم ترابی پشت آن ایستاد اما این موقعیت هم دروازه تراکتوری‌ها را با خطر مواجه نکرد.
دقیقه 13 ـ پاس نامناسب قلی‌زاده محمدرضا سلیمانی را شارژ نکرد و این موقعیت هم مثل سایر موقعیت‌های سایپا از دست رفت.
دقیقه 14 ـ ضربه اسماعیلی‌فر توسط فلاح‌زاده دفع شد و این توپ در برگشت به مهدی کیانی رسید که با یک ضربه سرکش توپ را به بیرون فرستاد. البته پیش از آنکه ضربه او به بیرون برود کمک داور بازی خطای اسماعیلی‌فر را گرفته بود.
دقیقه 16 ـ توسط اسماعیلی‌فر را رضا علیاری به بیرون فرستاد تا یک کرنر برای تبریزی‌ها رقم بخورد. این کرنر را مهدی‌زاده به شکل عجیب بلند به سمت دیگر زمین ارسال کرد که این توپ بدون آنکه به کسی برسد به اوت رفت.
دقیقه 21 ـ ضربه سر رضا اسدی را مهدی‌زاده با سر متوقف کرد.
دقیقه 23 ـ حرکت نفوذی مهاجمان تراکتور توسط فلاح‌زاده به خوبی کنترل شد.
دقیقه 25 ـ خطای ایران‌پوریان روی آرمان رمضانی و ضربه ایستگاهی دیگر برای سایپایی‌ها که پشت این توپ علی‌ قلی‌زاده قرار می‌گیرد و او هم موفق ثمر نشاندن این توپ نیست.
دقیقه 28 ـ پاس رو به عقب ایرانپوریان به کیانی رسید و او نتوانست مثل بازی رفت این توپ را گل کند.
دقیقه 29 ـ خطای آرمان رمضانی و کارت زرد داوری.
دقیقه 31 ـ توپ ارسالی اسماعیلی‌فر به ابراهیمی رسید و او بعد از جا گذاشتن دفاع سایپا نتوانست دروازه خالی را باز کند.
دقیقه 37 ـ این‌بار ضربه راه دور احسان پهلوان با اختلاف کم از تیر افتی سایپا گذر کرد.
دقیقه 41 ـ ضربه خطرناک تراکتوری‌ها را فلاح‌زاده به خوبی کنترل و دفع کرد.
دقیقه 44 ـ یک و دو سلیمان‌زاده و ترابی درون محوطه جریمه به مارتینز رسید.
دقیقه 45 ـ ضربه پرقدرت حاتمی را فلاح‌زاده نتوانست کنترل کند و آن را به کرنر فرستاد.

دقیقه 53 – اولین فرصت در نیمه دوم در این دقیقه نصیب محمد ابراهیمی شد اما ضربه محکم او توسط فلاح زاده مهار شد.
دقیقه 57 – ضربه ایستگاهی قلی زاده در شش قدم برای تراکتوری ها ایجاد کرد اما توسط مارتینز مهار شد.

دقیقه 68 – بهترین موقعیت این دیدار در این دقیقه نصیب تراکتوری ها شد و به دلیل خطای قلی زاده روی پهلوان یک پنالتی نصیب این این تیم شد اما ضربه ایرانپوریان را فلاح زاده به زیبایی دفع کرد.

دقیقه 78 – ضربه به موقع اسماعیلی فر با واکنش فلاح زاده مهار شد.
دقیقه 81 – ضربه حاتمی از درون محوطه جریمه دروازه سایپا را به شدت تهدید کرد اما این توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 4+90 – آخرین موقعیت بازی در این دقیقه از روی ضربه ایستگاهی تراکتوری ها ایجاد شد اما شوت ایرانپوریان از بالای دروازه به بیرون رفت.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایران صدرنشین تولید علم نانو در میان کشورهای اسلامی

بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: طبق آمار تولید مقالات علمی، با در نظر گرفتن تعداد دانشگاه‌هایی که هر کدام بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ بیش از ۱۰۰ مقاله...

10 نکته جالب فضایی

در کائنات هنوز ناشناخته‌های زیادی وجود دارد، اما حتی چیزهایی که انسان‌ها تا امروز به آن‌ها پی برده‌اند، مملو از حقیقت‌های حیرت‌آور، باورنکردنی و حتی ترسناک هستند. در این مطلب...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1397 - 1386