جمعه, 04 اسفند 1396 ساعت 12:30 ق ظ - 02(Feb) 22 2018

انتخاب زبان

یادداشت

در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

سه شنبه, 17 بهمن 1396 09:23
در منقبت سرمایه سالاری؛ بقالی و تاکسی تلفنی محله را دریابیم

آی نیوز، علی عباسی - این روزها بقال های کوچه مان و تاکسی تلفنی محله مان در محاصره اقتصادی و تبلیغاتی فروشگاههای زنجیره ای و تاکسی های آنلاین هستند .

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 96: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - -

آی نیوز - علی عباسی : ارطغرل ساغلام در اولین تجربه مربیگری خود با تیم تراکتورسازی تبریز یک تساوی خارج از خانه را بنام خود و تیمش ثبت کرد.

 

 به گزارش آی نیوز، ساغلام در حالی با تراکتور نصفه و نیمه در مشهد به تساوی دست یافت که این تیم در بازی روز گذشته بازی متفاوت و با نشاطی را از خود به نمایش گذاشت.

هرچند شاید نتیجه تساوی در برابر تیم سیاه جامگان مشهد برای تراکتورسازی ها نتیجه نسبتا خوشایندی نباشد اما با در نظر گرفتن پتانسیل تیم تراکتورسازی و روند هفته های اخیر این تیم این نتیجه نیز نتیجه خوبی به حساب می آید.

بازیکنان تیم تراکتورسازی تبریز در دیدار روز گذشته و برخلاف دیدارهای قبلی این تیم بازی های سرعتی کم اشتباه و با نشاطی را به نمایش گذاشتند همین بازی متفاوت نسبت به دیدارهای قبلی این تیم امیدواری را در میان هواداران تراکتورسازی افزایش داده است.

نباید از یاد ببریم تراکتورسازی تبریز با توجه به اتفاقات فصل گذشته و اوایل این فصل و همچنین ادامه مسابقات کار سختی برای رسیدن به نیمه بالای جدول دارد و به همین دلیل هواداران نباید با وارد کردن حاشیه ها استرس بی مورد به تیم وارد کنند.

دیروز بازیکنان تراکتور کم اشتباه و متعصب ظاهر شدند و این شاید نشانی باشد برای امیدواری به بستن یک تیم متعصب و پرنشاط برای فصل پیش رو.

 باید به مربی جوان تیم فرصت بدهیم و به او اعتماد کنیم آیا چاره ای جز این است؟

 


نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز

شهر و شهروند

رسیدگی به مشکلات مجتمع جواهر در کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار

on پنج شنبه, 03 اسفند 1396 08:58

نشست این هفته کمسیون سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار شورای اسلامی کلانشهر تبریز، به ریاست غلامحسین مسعودی ریحان در مجتمع تجاری و خدماتی جواهر برگزار شد.


خواندنی ها

آی خبر © Aynews.ir 2007-2018
1396 - 1386