شنبه, 02 شهریور 1398 ساعت 10:52 ب ظ - 08(Aug) 24 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز - تراکتورسازی تبریز دربی تبریز را فتح کرد تا ساغلام در اولین حضور خود در بازهای خانگی تراکتورسازی روز شیرینی را سپری کرده باشد.


تیم فوتبال تراکتورسازی موفق شد دربی تبریز را به سود خود خاتمه دهد تا با سه امتیاز این دیدار وضعیت بهتری در نیمه پایین جدول پیدا کند.

 نخستین دیدار هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه امروز چهارشنبه بین تیم های تراکتورسازی و گسترش در ورزشگاه یادگار امام آغاز شد که این دیدار در پایان با برتری ۲ بر یک شاگردان ساغلام به پایان رسید. میلاد زنیدپور(۳۳) برای گسترش، احسان پهلوان(۷۶) و مهدی کیانی(۹۲ - پنالتی) برای تراکتورسازی گل زدند.

دربی تبریز در شرایطی برگزار شد که تماشاگران استقبال زیادی از آن نکرده بودند. با این حال پس از نمایش سردی که دو تیم در نیمه اول داشتند، نیمه دوم از جذابیت بیشتری برخوردار بود که سهم تراکتورسازی در حملات و ایجاد موقعیت بیشتر از حریف خود بود.

ساغلام که در حضور کوتاه مدت خود توانسته تراکتورسازان را به امتیازات خوبی برساند، دومین برد متوالی با این تیم را جشن گرفت تا کمی به وضعیت سرخپوشان در جدول رده بندی سروسامان دهد.

شاگردان ارطغرول ساغلام با کسب این پیروزی، ۲۸ امتیازی شده و موقتا در رده دهم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر فوتبال قرار گرفتند. تیم گسترش فولاد نیز با ۳۰ امتیاز در رده هفتم ایستاد.

علی عباسی
نویسنده: علی عباسی
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386