پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 11:57 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 699

آی نیوز - تیم فوتبال ماشین سازی این روزها به شدت با بی پولی و مشکلات عدیده مالی مواجه شده است به طوری که این تیم به دلیل مشکلات مالی نتوانست برای رویارویی با رقیب خود به اهواز سفر کند.

 

طبق شنیده ها مسئولان استان پیگیر حل مشکل ماشین سازی تبریز هستند اما اگر رویه سابق در مورد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در پیش گرفته شود به نظر می رسد این پیگیری ها نیز نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

متاسفانه باید اذعان شود تمامی توجهات کلیه مسئولان درگیر و مرتبط با ورزش معطوف تیم تراکتورسازی و تامین هزینه های میلیاردی آن شده است و کمترین توجهی به تیم ماشین سازی تبریز صورت نمی گیرد.

شورای اسلامی شهر تبریز در طی دو سه سال گذشته مبالغی را در اختیار دو باشگاه قدیمی تبریز قرار می داد تا بتوانند قسمتی از مشکلات مالی خود را رفع نمایند.

اما ظاهرا امسال تنها تیم تراکتورسازی مورد توجه شورائیان قرار گرفته است و تیم ماشین سازی تبریز علی رغم مشکلات عدیده مالی مورد بی توجهی قرار گرفته است.

امیدواریم منتخبان مردم تبریز در شوری شهر نگاه عادلانه ای به دو تیم فوتبال قدیمی شهرمان داشته باشند و با کمک خود مانع از بحرانی تر شدن شرایط تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گردند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386