پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 08:10 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 7038

imageمدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از تاسیس...

image

آی نیوز: مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از تاسیس آکادمی فوتبال ساحلی در این شهر خبر داد و گفت: تلاش می کنیم که فوتبال ساحلی را در تبریز زنده نگه داریم.

آی نیوز به نقل از سازمان ورزش شهرداری تبریز، علیرضا رحیمی در مراسم تجلیل از کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز با اعلام مطلب فوق، اظهار کرد: تبریز یک شهر ساحلی نیست اما خوشحالم که با تلاش های دوست عزیزم آقای سید قصاب به عنوان مدیر تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز، زیرساخت های خوبی در شهر ایجاد شده و این تیم توانسته عناوین خوبی در سطح کشور کسب کند. وجود زمین فوتبال ساحلی پارک صنعت و همچنین دیگر میدانها این نوید را می دهد که ما می توانیم برای آینده این رشته حساب باز کنیم.

وی با اشاره به کسب عنوان چهارمی تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز در فصل گذشته لیگ برتر، یادآور شد: سال گذشته با توجه به امکاناتی که در اختیار تیم فوتبال ساحلی قرار داشت، این تیم توانست عنوان چهارمی لیگ برتر را کسب کند که به عقیده من با توجه به میزان سرمایه گذاری و هزینه ای که شده بود، این عنوان رتبه قابل قبولی بود و موفقیت خوبی محسوب می شود.

رحیمی در ادامه به رشد رشته ورزشی فوتبال ساحلی در سطح جهان اشاره کرد و گفت: فوتبال ساحلی رشته بسیار جذابی است که در سطح جهان در حال رشد است و تیم ملی کشور ما هم حرف های زیادی برای گفتن در این عرصه دارد و صاحب مقام های مختلف آسیایی و جهانی شده است. این موضوع نشان می دهد چنانچه سرمایه گذاری مناسبی در زمینه استعدادیابی و پرورش استعدادها داشته باشیم، می توانیم در خود شهر تبریز کارهای بزرگی انجام دهیم و بازیکنان مستعدی را در سطح ملی و جهانی مطرح کنیم.

وی با مهم برشمردن مقام های کسب شده توسط تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز، عنوان کرد: ما در سازمان ورزش شهرداری تبریز در اغلب رشته ها فعال هستیم و تیم های خوبی را داریم که موفقیت های بزرگی برای ورزش شهرمان به ارمغان آورده اند و حالا تلاش می کنیم که این موفقیت ها همچنان تداوم داشته باشد.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز با بیان اینکه ورزش قهرمانی جزئی جداناپذیر از ورزش شهرداری است، اظهار کرد: هرچند رسالت و سیاست کلی شورای محترم اسلامی شهر و شخص دکتر شهین باهر شهردار عزیز تبریز، حمایت بیشتر و برنامه ریزی و فعالیت در ورزش همگانی و پایه است، اما ما تلاش می کنیم که در سال آینده بتوانیم بعضی از تیم های شهرداری که برای شهرمان افتخارآفرینی کرده اند را، حفظ کنیم.

وی افزود: شورای سازمان ورزش تصمیم خواهد گرفت که چه تیم هایی به صورت قهرمانی به فعالیت خود ادامه دهند اما هر چه باشد، ما فوتبال ساحلی را زنده نگه خواهیم داشت و اگر از جهت قانونی منعی وجود داشته باشد، به دنبال کمک گیری از منابع دیگر خواهیم بود.

رحیمی در خاتمه از تاسیس آکادمی فوتبال ساحلی در تبریز خبر داد و گفت: در نظر داریم تا آکادمی فوتبال ساحلی را در تبریز تاسیس کنیم و استعدادهای این رشته را زیر نظر گرفته و روی آنها سرمایه گذاری کنیم تا نسل جدیدی از بازیکنان فوتبال ساحلی را پرورش دهیم. ما قطعا این کار را انجام خواهیم داد تا نام تبریز همچنان در این رشته ورزشی بلند آوازه باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم علیرضا رحیمی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز از میر ابوالفضل قصاب عصر جدید و عادل بناکار از مدیران تیم و همچنین کادرفنی و بازیکنان تیم های بزرگسالان و جوانان تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز تقدیر کرد.

تیم فوتبال ساحلی شهرداری تبریز یکی از قدرت های چند سال اخیر این رشته ورزشی در کشور شناخته می شود که از سال 90 تاکنون توانسته چند عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی و عناوین دیگری را در رده های سنی بزرگسالان، امید و جوانان کسب کند .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386