پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 10:42 ق ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 7569

image آی نیوز: سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز وضعیت روحی روانی بازیکنان این تیم را عالی توصیف کرد و گفت: در تصادف چند خودرو در جاده تهران - بابل هیچ اتفاق و آسیبی برای اتوبوس تیم شهرداری و سرنشینان آن رخ نداده است .

image

آی نیوز: سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز وضعیت روحی روانی بازیکنان این تیم را عالی توصیف کرد و گفت: در تصادف چند خودرو در جاده تهران - بابل هیچ اتفاق و آسیبی برای اتوبوس تیم شهرداری و سرنشینان آن رخ نداده است .

به گزارش آی نیوز، احد میرزایی در واکنش به خبر تصادف اتوبوس حامل تیم فوتبال شهرداری تبریز، اظهار کرد: هیچ اتفاقی برای اتوبوس حامل کاروان تیم شهرداری رخ نداده است و هم اتوبوس و هم سرنشینان آن که اعضای تیم فوتبال شهرداری تبریز را تشکیل می دهد، در سلامت کامل به سر می برند .

وی ادامه داد: ما هم اکنون در جاده تهران به سمت بابل هستیم و بازیکنان و کادرفنی از لحاظ روحی روانی در شرایط عالی هستند و همه به بازی فردا برابر تیم خونه به خونه امروز کرده ایم .

میرزایی با اشاره به اینکه تیم شهرداری تبریز آماده کسب نتیجه ای خوب در زمین تیم خونه به خونه است، گفت: ما یکی، دو بازیکن مصدوم داریم که البته حضور یا عدم حضور آنها در بازی فردا مشخص نیست و به نظر کادر پزشکی و کادرفنی بستگی دارد اما در مجموع وضعیت تیم عالی است و امیدواریم که بتوانیم با دست پر به تبریز بازگردیم .

گفتنی است تیم فوتبال شهرداری تبریز برای دیدار با تیم خونه به خونه عازم بابل شده است و قرار است در هتل میزبان این شهر اقامت کند. کاروان تیم شهرداری پس از مصاف با تیم خونه به خونه فردا شب به تبریز باز خواهد گشت .

این دیدار از چارچوب بازی های هفته سی ام لیگ دسته اول باشگاه های کشور و از ساعت 16:15 فردا چهارشنبه در ورزشگاه هفتم تیر بابل به انجام می رسد .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386