یکشنبه, 04 فروردين 1398 ساعت 10:12 ق ظ - 03(Mar) 24 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 97: حمایت از کالای ایرانی

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 7706

image

آی نیوز: بازیکنان سرباز تیم تراکتورسازی در نیم فصل دوم عملکرد خوبی داشتند.

اگرچه تراکتورسازی در لیگ هفدهم نتایج خوبی کسب نکرده؛ اما نمی شود از نقش غیرقابل انکار بازیکنان سربازی که در نیم فصل دوم به این تیم اضافه شدند، چشم پوشی کرد.

سرخپوشان تبریزی از هفته شانزدهم لیگ برتر با جمعی از بازیکنان جدید وارد مسابقات لیگ برتر شدند و با اینکه در مجموع نتایج خوب نبوده اما در چند مسابقه موفقیت هایی نیز حاصل شده است.

 

تراکتورسازی در 12 بازی گذشته از نیم فصل دوم تاکنون موفق شده 12 گل به ثمر برساند که 8 گل از این تعداد را بازیکنان سرباز به ثمر رسانده اند و یک گل دیگر هم روی پاس مهدی مهدی پور بوده است.

 

در نیم فصل دوم لیگ برتر هفدهم احسان پهلوان 5 گل برای تراکتورسازی به ثمر رسانده که آمار فوق‌العاده‌ای است و به نوعی تاثیرگذارترین بازیکنان سرباز محسوب می شود. همچنین مهدی مهدی پور، دانیال اسماعیلی فر و امید عالیشاه نیز با یک گل زده نقش زیادی در این آمار داشته اند.

در این بین مهدی پور دو پاس گل هم برای هم تیمی هایش ارسال کرده تا نقش ویژه خود را نشان دهد. همچنین دانیال اسماعیلی فر دو پاس گل داده و دو پنالتی برای تیمش گرفته است . ضمن اینکه بازیکنی نظیر رضا شربتی هم که به عنوان سرباز به تراکتور ملحق شد، به واسطه پست بازی اش، گلی نزد اما عملکرد بدی نداشته است.

این آمار خوب در شرایطی که برخی هواداران تراکتورسازی اعتقاد دارند عملکرد سربازان این تیم ضعیف بوده، می تواند شبهه ها را در این خصوص از بین ببرد.

این بازیکنان با توجه به اینکه در نیم فصل لیگ هفدهم اضافه شدند، در لیگ هجدهم نیز بازیکنان تراکتورسازی خواهند بود و بی تردید با تقویت تیم در آینده و بهبود شرایط فنی می توانند مهره هایی کارآمد برای سرخپوشان تبریزی باشند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386