یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 02:38 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 7972

image اولین دوره مسابقات والیبال نشسته با حضور شش تیم برتر جهان در سالن صدرا تبریز از فردا در حال آغاز می شود که این شهر در آستانه آغاز رسمی رویداد بزرگ گردشگری باحضور مقامات کشورهای مختلف است.

image 

اولین دوره مسابقات والیبال نشسته با حضور شش تیم برتر جهان در سالن صدرا تبریز از فردا در حال آغاز می شود که این شهر در آستانه آغاز رسمی رویداد بزرگ گردشگری با حضور مقامات کشورهای مختلف است.

به گزارش آی نیوز، اولین دوره مسابقات جهانی والیبال نشسته با تعیین جوایز ۳۰ هزار دلاری به میزبانی تبریز با پیگیری های مسولان ستاد تبریز 2018 با حضور تیم های برتر این رشته ورزشی در تبریز برگزار می شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با اشاره به تعینن جایزه 30 هزار دلاری گفت: از این مبلغ، ۲۲ هزار دلار به تیم های اول، دوم و سوم و هشت هزار دلار مانده نیز به افراد شاخص این مسابقات تعلق خواهد داشت.

مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه این بازی ها در سالن ورزشی صدرای تبریز برگزار خواهد شد، ابراز داشت: در این راستا زیر ساخت های این سالن فراهم شده، و تمامی استانداردسازی های آن را انجام داده ایم.

بهتاج در ادامه از برگزاری همایش پیاده روی «صبح و نشاط» خبر داد و گفت: سالانه برای هر استان، یک سهمیه در نظر گرفته می شود، اما امسال به مناسبت «تبریز ۲۰۱۸» سه سهمیه برای همایش پیاده روی «صبح و نشاط» نظر گرفته ایم و پخش مستقیم این پیاده روی ها را خواهیم داشت.

وی با اظهار بر اینکه به مناسبت هفته سلامت، اولین همایش پیاده روی ۳۱ فروردین سال جاری ساعت ۷ صبح در ائل گؤلی برگزار خواهد شد، ادامه داد: دومین همایش نیز در تیر ماه، و سومین همایش در هفته تربیت بدنی برگزار خواهند شد و بحث دعوت مردم برای استقبال از این همایش برای ما بسیار مهم است و انتظار داریم رسانه ها یارای ما باشند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386