شنبه, 29 شهریور 1399 ساعت 09:07 ب ظ - 09(Sep) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 8029

مدیرفنی تیم ملی امید دغدغه این تیم را حسرت حضور در المپیک می داند.

مدیرفنی تیم ملی امید دغدغه این تیم را حسرت حضور در المپیک می داند. 

حمید استیلی مدیرفنی تیم ملی فوتبال امید ایران درباره شرایط این تیم اظهار داشت جلسات خوبی با محمدرضا ساکت و مرتضی محصص داشته است و دغدغه این تیم حضور نداشتن در المپیک است.

حمید استیلی درباره انتصابش در رأس تیم ملی امید به عنوان مدیر اظهار داشت: جلسات بسیار خوبی را با دبیرکل فدراسیون آقای ساکت و همچنین مسئولان کمیته فنی از جمله آقای محصص داشتیم. بحث تیم ملی امید دغدغه یک فرد یا یک مربی نیست بلکه دغدغه نیم قرن نرفتن به مسابقات المپیک است. من به عنوان یک عضو کوچک می دانم که اگر تیم ملی امید المپیکی شود چه سودی برای جوانان کشورمان دارد و صرفاً فقط حضور در یک رقابت المپیک نیست بلکه یک گروه بزرگی از جوانان می توانند تحت تأثیر این موضوع قرار بگیرند.

حمید استیلی افزود: همه می دانند که چقدر بحث جوانان در کشورهای اروپایی اهمیت دارد و چقدر به این موضوع ارزش قائل هستند ما در تیم ملی امید مرحله به مرحله پیش می رویم و می خواهیم بهترین تصمیمات را بگیریم. حمید استیلی درباره تغییرات در تیم تراکتورسازی گفت: خودم از جمله فوتبالیست های آذری زبان هستم، خطه آذربایجان همیشه مملو از استعدادهای فراوان بوده است و تراکتورسازی در این چند ساله همواره با فرازونشیب زیادی روبه رو بوده است.

وی افزود: تراکتور یک سرمایه عظیم برای فوتبال ایران است و هوادارانش زبانزد خاص و عام است امیدوارم با حضور الیاسی شاهد پیشرفت روزافزون این تیم مردمی باشیم. پیشکسوت فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: با توجه به شناختی که از الیاسی دارم ایشان می تواند سرمنشأ موفقیت برای تراکتور باشد و قلباً می دانم که او قادر خواهد بود بر مشکلات فائق آید و تراکتور را به روزهای اوج بازگرداند.

از شکست سه بر یک تراکتور مقابل الغرافه قطر متأسف شدم و امیدوارم که دیگر شاهد چنین نتایجی برای نماینده کشورمان در رقابت های آسیایی نباشیم. این تیم با مدیریت الیاسی می تواند به یکی از قطب های فوتبال ایران تبدیل شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386