پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 05:05 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 8031

با برگزاری رقابت های آزاد تیراندازی کشور در رشته تپانچه نفرات برتر معرفی شدند.

با برگزاری رقابت های آزاد تیراندازی کشور در رشته تپانچه نفرات برتر معرفی شدند.

نخستین مرحله از مسابقات آزاد تیراندازی کشور در رشته تپانچه با حضور 217 ورزشکار امروز 30 فروردین ماه به مناسبت ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار برگزار شد که در پایان نفرات برتر در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان مشخص شدند.

پس از مرحله مقدماتی و اعلام نفرات فینالیست در نهایت در رشته تپانچه بادی آقایان رده سنی جوانان و نوجوانان، مهدی تندری از تهران، سجاد پور حسینی از گیلان و امیر محمد مقدم از قزوین به ترتیب به جایگاه اول تا سوم رضایت دادند. در فینال تپانچه بادی آقایان رده سنی بزرگسالان ، چنگیز مسیب زاده از آذربایجان شرقی، وحید گل خندان از فارس و امیر جوهری خو از تهران نفراتی بودند که به ترتیب مکان های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. همچنین در فینال تپانچه بادی بانوان رده سنی نوجوانان و جوانان، لعیا محمدی از کرمانشاه، فرشته صمدپور از آذربایجان غربی و حنانه کانطوری از قزوین به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند. در فینال تپانچه بادی بانوان رده سنی بزگسالان، زینب طوماری از قزوین، مریم خوانساریان و درسا عرب شاهی هر دو از تهران به ترتیب عناوین او تا سوم را کسب کردند. گفتنی است در حاشیه برگزاری این رقابت ها، ناصر محمودی فرد مدیر مجموعه ورزشی آزادی به همراهی علی دادگر رییس، رضا ملک محمدی دبیر، مسعود شیخی فرد مدیر کمیته مسابقات و لیگ و امین صانعی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی فدراسیون از امکانات و تجهیزات این فدراسیون بازدید کردند. فردا این مسابقات در رشته میکس تیمی تپانچه با برگزاری فینال به پایان خواهد رسید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386