پنج شنبه, 10 مهر 1399 ساعت 08:30 ق ظ - 10(Oct) 01 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 8077
مهدی کیانی

کاپیتان تیم تراکتورسازی از هواداران خواست اجازه دهند آرامش به تیم برگردد و شرایط خوبی حاکم شود.

کاپیتان تیم تراکتورسازی از هواداران خواست اجازه دهند آرامش به تیم برگردد و شرایط خوبی حاکم شود.

مهدی کیانی درباره تغییر وتحولات مدیریتی باشگاه تراکتورسازی عنوان کرد: علاقه همه ما این است که تغییر و تحولات مدیریت در پایان فصل انجام شود اما به هرحال هواداران از عملکرد مدیریت قبلی باشگاه ناراحت بودند. به هر حال آقای آجورلو زحمت خودش را کشید و برایش آرزوی موفقیت می کنیم. ما دوست داشتیم آقای گل محمدی هم می ماند و به کارش ادامه می داد که این اتفاق هم رخ نداد. امیدوارم گل محمدی هم هرجا هست موفق باشد.

وی درباره حضور عباس الیاسی به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه تاکید کرد: آقای الیاسی عضو هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی بودند و با شرایط کاملا آشنا هستند. او را من از سالها قبل می شناسم و 4، 5 باری نیز با هم دیدار داشتیم. الیاسی انسان باشخصیت و محترمی است که باید برای موفقیتش دست به دست هم بدهیم. شرایط تراکتورسازی اکنون طوری است که چیزی برای از دست دادن نداریم و جایی برای اشتباه نیست. واقعا حیف است که تراکتورسازی به این روز افتاده است. همه ما باید از مدیریت جدید حمایت کنیم تا تراکتورسازی به روزهای اوج برگردد.

کاپیتان تراکتورسازی همچنین گفت: از هواداران می خواهم اجازه دهند آرامش به تیم برگردد. ما شرایط حساسی داریم و هیچ چیز جز آرامش به دردمان نمی خورد. انشاءالله با کمک یکدیگر به چیزهایی که مد نظرمان هست، برسیم.

کیانی درباره بدون تماشاگر شدن دیدار با نفت آبادان تاکید کرد: من از باشگاه ممنونم که به حکم کمیته انضباطی اعتراض کرد. امیدوارم ترتیب اثر داده شود. هواداران برای ما قوت قلب هستند و ما در این مسابقه به آنها نیاز داریم. امیدوارم فدراسیون حرکتی کند که به سود تراکتور باشد. این بازی برای ما مرگ وزندگی است و بدون تماشاگران کارمان بسیار سخت می شود.

وی در پایان افزود: ما با تیم قدرتمندی بازی داریم. تیم های آقا فراز(کمالوند) سخت امتیاز می دهند. نفت بازیکنان خوبی هم دارد اما باید هرطور شده در این بازی به برد برسیم و شرایط خوبی برایمان رقم بخورد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386