یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 02:38 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 8178

imageدر سومین روز مسابقات جهانی والیبال نشسته تیم های ملی روسیه _ بوسنی و هرزگوین در تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری روس ها همراه بود.

image

آی نیوز: در سومین روز مسابقات جهانی والیبال نشسته تیم های ملی روسیه _ بوسنی و هرزگوین در تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری روس ها همراه بود.

دوتیم  ملی روسیه و بوسنی‌هرزگوین عصر امروز از ساعت ۱۸درسالن صدرای تبریز به دیدار هم رفتند که درنهایت تیم ملی والیبال نشسته روسیه ۳ بریک ازصد بوسنی گذشت تا بدین صورت دومین پیروزی خود را در این رقابت‌ها جشن بگیرد.

 تیم ملی روسیه در این دیدار ست های اول ،سوم و چهارم را به ترتیب با نتایج ۲۶ بر۲۴ ،۲۵بر۲۳ و۲۵بر ۲۱ به سود خود به پایان رساند.

نتایج سومین روز لیگ جهانی والیبال نشسته در تبریز

اولین دوره رقابت های لیگ جهانی والیبال نشسته با حضور۶ تیم از ۳۰ فروردین تا ۴ اردیبهشت به میزبانی تبریز در حال    برگزاری است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386