یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 12:38 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 824

 آی نیوز - با حضور نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل، مالک و جمعی از پیشکسوتان باشگاه ماشین سازی تبریز اعضای کمیته حل اختلاف این باشگاه انتخاب شدند.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، در این جلسه که دکتر میرهادی قره سید رومیانی نیز حضور داشت اعضای کمیته حل اختلاف باشگاه ماشین سازی تبریز انتخاب شدند.

بر اساس این گزارش آقایان مجید اقدم، علی پورحامد، امیرداداش ضیایی، غلام کریم پور و عبداله عبدالهی به عنوان اعضای دائم کمیته حل اختلاف تیم ماشین سازی انتخاب گردیدند.

همچنین بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در جلسه مذکور، اختلافات احتمالی بین مدیرعامل، بازیکنان، مربیان و کادر فنی باشگاه در این کمیته بررسی می گردد و رأی صادره از این کمیته لازم الاجرا خواهد بود.

در این جلسه مجید اقدم به عنوان رئیس کمیته، کریم پور نائب رئیس، امیرداداش ضیایی دبیر کمیته و علی پورحامد و عبداله عبدالهی نیز به عنوان اعضای کمیته انتخاب و معرفی گردیدند.

همچنین مقرر گردید اخبار و اطلاعات کمیته توسط آقای عبداله عبدالهی سخنگوی کمیته جهت انتشار در اخبار سایت رسمی باشگاه قرار گیرد.

لازم به توضیح است اعضای کمیته حل اختلاف باشگاه از پیشکسوتان دهه 50، 60 و 70 باشگاه ماشین سازی تبریز انتخاب گردیده اند.

به دنبال تغییرات صورت گرفته  در مالکیت و مدیریتی در باشگاه ماشین سازی تبریز، مربیان و بازیکنان و اشخاص حقیقی و حقوقی که قراردادهایی را در سنوات گذشته با باشگاه عقد نموده اند، می توانند با حضور در باشگاه و ارائه مستندات خود به کمیته مذبور در جهت حل اختلاف خود با باشگاه اقدام نمایند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386