پنج شنبه, 03 مهر 1399 ساعت 12:26 ب ظ - 09(Sep) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 9303

imageیک عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به وعده وزیر ورزش و جوانان از تدوین شیوه‌نامه رفع موانع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خبر داد....

image 

یک عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به وعده وزیر ورزش و جوانان از تدوین شیوه‌نامه رفع موانع حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خبر داد.

سیده فاطمه ذوالقدر اظهار داشت: در جلسه صبح امروز کمیسیون فرهنگی سوال خانم‌ها سیده فاطمه حسینی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان تهران و قزوین از وزیر ورزش و جوان مطرح شد. در این سوال پرسیده شد «تاکنون جهت فراهم کردن شرایط مطابق با موازین اسلامی و در شأن بانوان کشور جهت حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای رقابتهای ورزشی چه برنامه‌ریزی و اقدامی صورت گرفته است؟»

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به توضیحات وزیر ورزش و جوانان، گفت: به گفته وزیر ورزش و جوانان بستر حضور بانوان در سالن‌های سرپوشیده ورزشی تا حدود زیادی فراهم شده و برای رفع موانع و مشکلات موجود نیز از طریق شیوه‌نامه تدوین شده با نهادهای مسؤول مذاکره می‌شود. براساس تاکید ایشان موانع حضور بانوان برای حضور در ورزشگاه‌ها و باشگاه‌ها برای تماشای بازی‌های ورزشی نیز بر اساس این شیوه‌نامه به تدریج رفع می‌شود.

وی افزود: وزارت ورزش و جوانان به دلیل ملاحظات فرهنگی و شرعی مذاکرات و جلسات مشترکی را با وزارت کشور داشته اما رفع همه موانع نیازمند مذاکره و رایزنی با سایر مراجع از جمله نیروی انتظامی است و وزارت کشور به تنهایی نمی‌تواند آنها را حل کند. ایشان تاکید کرد از طریق شیوه‌نامه‌ای که در وزارت‌خانه در حال تدوین است نقشه راه رفع این موانع تهیه و به تدریج بستر رسیدن به اهداف مندرج در این شیوه‌نامه از طریق گفت‌وگو و رایزنی به وجود خواهد آمد.

ذوالقدر گفت: نمایندگان سوال کننده توضیحات وزیر را قانع کننده دانست و در عین حال بر پیگیری سوال تا تحقق همه ابعاد آن تاکید کردند.

ذوالقدر ادامه داد: در مذاکراتی که بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ناشران انجام شد، درخواست ناشران این بود که برای حضور بیشتر مردم در نمایشگاه، برگزاری اردوهای دانش‌آموزی و دانشجویی، سهولت دسترسی به مصلی و جلوگیری از حوادث مشابه سال گذشته،‌ نمایشگاه کتاب سالجاری در مصلی برگزار شود که پس از مذکرات فراوان چند جانبه بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر دستگاه‌های ذیربط مصلی تهران برای برگزاری نمایشگاه سالجاری انتخاب شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386