یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 03:03 ب ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 963

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در کمتر از یک روز از قهرمانی تیم تراکتورسازی، این تیم را جریمه و تهدید به کسر امتیاز کرد.

تیم تراکتورسازی تبریز یک روز بعد از نخستین قهرمانی‌اش در فوتبال ایران از سوی کمیته انضباطی جریمه شد.
این حکم برای بازی تراکتورسازی برابر ملوان و داماش گیلان در لیگ برتر اتخاذ شده و در حالیکه تراکتورسازان در حال جشن و سرور قهرمانی خود هستند، از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نقره‌داغ شدند و هر سه حکم صادر شده علیه تیم تراکتورسازی قطعی بوده و امکان طرح در استیناف وجود ندارد.
یکی از جریمه‌های تراکتورسازی توهین تماشاگران تیم تراکتورسازی علیه بازیکن خودی میلاد فخرالدینی  است تا تراکتورسازی حتی در تبریز نیز با جریمه مواجه شود.
در رای کمیته انضباطی آمده است: در جریان دیدار تیم‌های ملوان انزلی و تراکتورسازی تبریز در انزلی، تماشاگران منتسب به تراکتورسازی تخلفاتی مرتکب شدند که بر همین اساس علاوه‌بر تذکر به این باشگاه، این تیم 30 میلیون ریال جریمه می‌شود و رای صادره قطعی است.
همچنین تراکتورسازی بیش از 5 بازیکن اخطاری در این بازی داشته است که بر همین اساس، 10 میلیون ریال جریمه نقدی شده است.
همچنین در دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و داماش گیلان که 11 بهمن 92 در تبریز انجام ‌شد، تماشاگران منتسب به تیم تراکتورسازی به بازیکن این تیم، یعنی میلاد فخرالدینی فحاشی کردند که این باشگاه 20 میلیون ریال جریمه شد و تذکر کتبی گرفت. این رای هم قطعی است.
کمیته انضباطی درپایان رای خود آورده است: تخلفات تماشاگران تراکتورسازی تبریز مکرر شده است بنابراین کمیته انضباطی موکدا تذکر می‌دهد در صورتیکه مسئولان این تیم، برای جلوگیری از اعتراض‌ها و اهانت‌های تماشاگران نسبت به داوران پیش‌گیری نکنند، تصمیم بعدی کمیته انضباطی دیدار بدون حضور تماشاگر یا کسر امتیاز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386