شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 01:13 ب ظ - 09(Sep) 26 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 966

 باشگاه نفتچی باکو با ارسال نامه ای به باشگاه تراکتورسازی تبریز و هئیت فوتبال آذربایجان شرقی خواستار انجام دیدار دوستانه با قهرمان جام حذفی ایران شده است.

 در نامه باشگاه نفتچی باکو به باشگاه تراکتورسازی آمده است: به مناسبت کسب مقام قهرمانی تیم تراکتورسازی تبریز در جام حذفی باشگاههای ایران و با تبریک این قهرمانی به کلیه زحمتشکان ، هئیت مدیره، گروه مربیگری، بازیکنان و هواداران تبریکات ما را پذیرا باشید تداوم پیروزیها و موفقیت های شما را در آینده نیز آرزومندیم.

متن نامه باشگاه نفت باکو به باشگاه تراکتورسازی بدین شرح است:

 به: مدیرعامل محترم باشگاه تراکتورسازی تبریز جناب آقای جمشید نظمی

دوست گرامی از طرف ریشه دار ترین باشگاه فوتبال جمهوری آذربایجان ، قهرمان ۳ دوره اخیر لیگ، صاحب جام آذربایجان و تنها نماینده این کشر در مرحله گروهی لیگ باشگاههای اروپا، باشگاه حرفه ای فوتبال نفتچی برایتان صمیمانه ترین درودها را می فرستیم.

به مناسبت کسب مقام قهرمانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در جام حذفی باشگاههای ایران، به کلیه زحمت کشان هئیت مدیره؛ گروه مربیگری، فوتبالیستها و هواداران تیم تبریک گفته و تدام موفقیتهایتان را در آینده نیز آرزومندیم.

مطابق تقویم باشگاه حرفه ای فوتبال نفتچی، از سوی این باشگاه بازی دوستانه رفت و برگشت در تبریز و باک در یک زمان مناسب پیشنهاد می گردد. خواهشمندیم در این خصوص نظرات خود را اعلام فرمایید.

بار دیگر موفقیت شما را تبریک گفته به خاطر همگاری تشکر خود را اعلام می داریم.

با احترام – قائم مقام باشگاه حرفه ای فوتبال نفت چی

طاهر سلیما اف.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386