Cumartesi, 14 Aralık 2019 - 12(Dec) 14 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

تیم تراکتور برابر فولاد به پیروزی رسید تا با سه امتیاز بازی خانگی از بحران خارج شود.

الهام ساکتی مربی سابق تیم تراکتور که در باشگاه ماشین‌سازی دستیار رسول خطیبی بود، با درخواست احد شیخ‌لاری سرمربی تیم تراکتور به این تیم بازگشت.

رئیس هیات تکواندو آذربایجان شرقی گفت: میرهاشم حسینی از امیدهای کاروان جمهوری اسلامی ایران برای کسب مدال در المپیک 2020 توکیو است.

محمدرضا زنوزی

مالک باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتور گفت: طاقت شنیدن تهمت‌ها را ندارم و امتیاز باشگاه را پس می‌دهم.

باشگاه علم و ادب

باشگاه فرهنگی - ورزشی «علم و ادب تبریز» امروز سه شنبه با انتشار بیانیه‌ای انصراف خود را از ادامه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور اعلام کرد.

رضا شکاری با حضور در تمرینات تراکتور به حواشی روزهای اخیر پایان داد.

باشگاه پیکان از شروع بلیط فروشی دیدار دو تیم تراکتور و پیکان خبر داد.

با اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوا:با اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوا:

با اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، فردا شنبه نباید هیچ مسابقه ورزشی در تهران از جمله دیدارهای پرسپولیس و تراکتور در لیگ برتر برگزار شود.با اعلام کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، فردا شنبه نباید هیچ مسابقه ورزشی در تهران از جمله دیدارهای پرسپولیس و تراکتور در لیگ برتر برگزار شود.
کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران امروز جمعه تشکیل جلسه داد. تقی زاده عضو این کمیته ضمن اعلام تعطیلی تمامی مدارس و دانشگاه های آموزش عالی در شهر تهران تاکید کرد که انجام فعالیت های ورزشی در فضای باز هم ممنوع است.
تقی زاده گفت:مسابقات ورزشی در تهران با محدودیت و ممنوعیت روبرو خواهد بود و این را حتما دبیرخانه کمیته اضطرار امروز به مجموعه سازمان ورزش جوانان تهران عنوان کند تا تدابیر لازم اتخاذ شود.
 در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، تیم های پیکان و تراکتور فردا شنبه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهر قدس به مصاف هم می روند. پرسپولیس و نساجی هم طبق برنامه باید ساعت ۱۷:۳۰ فردا شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می رفتند که با ادعای تقی زاده، این دو بازی به تعویق می افتد.

سرمربی ماشین سازی تبریز:

سرمربی ماشین سازی تبریز با بیان اینکه تیمش در نیمه اول بازی امروز برابر سایپا ضعیف کار کرد، گفت: ولی در نیمه دوم عالی کار کردیم و پیروز هم شدیم.

تراکتورسازی تبریز در آستانه رویارویی با تیم نود ارومیه به دنبال قطعی کردن صعود از این مرحله است.

ماشین سازی تبریز

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با سه گل همشهری دسته اولی خود را شکست داد.

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-12-14 - 1386