جمعه, 22 آذر 1398 ساعت 04:04 ب ظ - 12(Dec) 13 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image       

به نقل از شرکت عمران شهرهای جدید، حبیب‌الله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی به همراه جمعی از مدیران شرکت، مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، سعیدی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس و رحمتی معاون عمرانی استانداری آذربایجان شرقی از روند اجرایی پروژه آزادراه تبریز-سهند بازدید کردند.

در راستای جلسات هم اندیشی مدیران عامل شرکت های عمران شهرهای جدید، طاهرخانی با حضور در استان آذربایجان شرقی و شهر جدید سهند با تأکید بر تحقق مطالبات مردم این شهر، دستورات لازم را صادر کرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با تأکید بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی آزادراه تبریز-سهند گفت: تکمیل و اتمام آزادراه تبریز- سهند جزو اولویت‌های اصلی وزارت راه و شهرسازی است که برای اتمام عملیات هم مصوبه‌ای از طرف هیات وزیران برای عقد قرارداد مشارکت با سرمایه‌گذار گرفته شده است.

پروژه آزادراه تبریز-سهند به عنوان شریان اصلی شبکه های راه های استان آذربایجان شرقی به صورت مشارکتی با بخش خصوصی و طول مسیر ۱۵ کیلومتر در دست اجرا است که با اتمام آن بسیاری از مشکلات ترافیکی و تردد ساکنان اسکو، شهرجدید سهند و سایر شهرهای جنوب شرقی این استان مرتفع می شود.

همچنین قرار است تا اواخر سال جاری عبور ترافیکی اولیه آزاد راه تبریز-سهند به صورت آزمایشی برای مسافران میسر شود.

 

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386