سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 02:58 ق ظ - 01(Jan) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز: شعبه 24 ساعته بانک توسعه تعاون با هدف ارایه خدمات مطلوب تر و بدون تعطیلی در کلانشهر تبریز راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، غفور اصغر رضایی مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود: شعبه 24 ساعته بانک توسعه تعاون در میدان شهید بهشتی تبریز با دو دستگاه خودپرداز و با قابلیت افزایش به سه دستگاه در محیطی مناسب راه اندازی شده است که امیدواریم با استقبال مشتریان محترم مواجه شود.
وی ادامه داد: بانک توسعه تعاون در راستای ارائه خدمات متنوع و دسترسی سریعتر مشتریان به خدمات نوین بانکداری الکترونیک شعبه 24 ساعته خود را در تبریز تجهیز و راه اندازی کرد.
وی اضافه کرد: مشتریان این بانک می توانند با مراجعه به این شعبه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات دستگاه های خودپرداز از جمله دریافت، پرداخت ، واریز فیش و غیره استفاده نمایند.
رضایی اضافه کرد: این شعبه تمام الکترونیک بدون کارمند است که برای اولین بار در آذربایجان شرقی راه اندازی گردیده و اکثر خدمات بانکی را بدون مراجعه به کارکنان بانک از طریق دستگاههای مختلف بانکی امکان پذیر می سازند.
وی با بیان اینکه بانكداري مدرن شيوه نوين بانكداري مبتني بر فناوريهاي نوين اطلاعاتي و ارتباطي است كه در مقايسه با بانكداري سنتي از عملكرد سريعتر و دقيقتري برخوردار است، تاکید کرد: استفاده از سرويس هاي نوين بانكي امروزه يك ضرورت در صنعت بانكداري به شمار ميآيد و اگر در گذشته مي توانست به عنوان مزيت رقابتي مطرح شود در حال حاضر يك ضرورت قطعي به شمار مي آيد.
گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی می افزاید، برای ایجاد جذابیت بصری بر روی سر در شعبه 24 ساعته بانک توسعه تعاون تلویزیون شهری نیز نصب شده است که جلوه ای خاص به مقابل شعبه داده است.
در حال حاضر بانک توسعه تعاون با 21 شعبه و 8 باجه در آذربایجان شرقی به هموطنان ارایه خدمات می کند.

 

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386