یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 01:56 ق ظ - 01(Jan) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از ذخیره سازی 60 هزار تن سیب درختی برای عرضه به بازار در آستانه عید نوروز خبرداد.


کریم مهری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در اهر با اشاره به اینکه تامین میوه مورد نیاز شب عید به عهده جهاد کشاورزی و نظارت بر توزیع عادلانه میوه از جمله وظایف سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی است، اظهار کرد: برای تنظیم بازار میوه در آستانه سال نو آمادگی کافی وجود دارد.
وی با بیان اینکه بخشی از محصول سیب مورد نیاز استان برای سال جدید از سردخانه های شهرستان اهر تأمین می شود، افزود: کیفیت محصولات این شهرستان عالی است.
مهری با اشاره به اینکه تنظیم بازار محصولات پروتئینی و مرکبات هم بر عهده سازمان جهاد کشاورزی استان است، گفت: تعاون روستایی آذربایجان شرقی به عنوان مباشر در عرضه عمده میوه شب عید در 21 شهرستان استان و در کلانشهر تبریز با هماهنگی فرمانداران شهرستان ها، غرفه هایی در نظر گرفته و با نظارت مدیران جهاد کشاورزی هر شهرستان در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
وی از عرضه مرغ منجمد در بازارهای آذربایجان شرقی، در آستانه سال نو خبرداد و گفت: در سایه تلاش تولیدکنندگان و بهره برداران جهاد کشاورزی به میزان قابل توجهی مرغ منجمد ذخیره سازی شده و از طریق شرکت پشتیبانی امور دام استان، که با قیمت مصوب 4500 تومان برای خریداران عمده و 5100 تومان در هر کیلو به صورت خرده فروشی در تمامی شهرستان های آذربایجان شرقی عرضه می شود.
وی با بیان این که در توزیع مرغ های شب عید و تنظیم بازار در آذربایجان شرقی مشکلی وجود ندارد، گفت: خریداران عمده با ارائه معرفی نامه از سوی شرکت پشتیبانی امور دام می توانند نیازهای خود را برطرف کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش می شود که عرضه مرغ گرم به حدی نباشد که قیمت آن کاهش و تولیدکنندگان متحمل زیان شوند.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386