سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 08:30 ق ظ - 01(Jan) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 سرپرست منطقه شمالغرب بانک شهر گفت: پیشخوان های شهرنت تمام الکترونیکی در سطح کلانشهر تبریز کلیه خدمات بانکی را به صورت آنلاین و در 24 ساعت شبانه روز ارائه می دهند.

محمد اسد زاده با اعلام این مطلب گفت: بانک شهر با استقرار 8 پیشخوان شهرنت تمام الکترونیکی در سطح کلانشهر تبریز که کلیه خدمات بانکی را به صورت آنلاین و در 24 ساعت شبانه روز ارائه می دهند گام مهمی را در عرصه ظهور و معرفی جدید ترین خدمات بانکی غیرحضوری برداشته است.
وی گفت: اهمیت پیشخوان ها در ایام تعطیلات نوروز که کلیه خدمات بانکی را در 24 ساعت شبانه روز و بدون کوچکترین وقفه به هشمهریان گرامی و مسافران عزیز ارائه می دهد و با استقبال بسیار گسترده همشیهریان عزیز مواجه گردیده است، بیش از پیش نمایان می شود.
سرپرست منطقه شمالغرب بانک شهر افزود: در راستای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی مدیریت بانک شهر در منطقه شمالغرب کشور در ایام تعطیلات نوروزی به صورت حضوری و پشتیبانی عالی و تمام وقت از بروز هرگونه مشکل جلوگیری نموده اند.
اسد زاده افزود: این گام مهم را باید جنبشی مهم در عرصه فرمایشات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و تلاش های دولت جمهوری اسلامی ایران در راستای اجرایی شدن دولت الکترونیک و با هدف ارتقاءهرچه بیشتربهره وری و ارائه بی وقفه خدمات به همشهریان محترم دانست.
وی در خصوص خدمات قابل ارائه در شهرنت بانک شهر گفت: واریز و برداشت وجه نقد، صدور آنی کارت هدیه با طرح و متن های دلخواه، افتتاح حساب، خدمات انتقال وجه شتابی از جمله خدمات ارائه شده در شهر نت بانک شهر می باشد.
پروژه پیشخوان های شهرنت از سال 1393 با هدف کاهش مراجعات مشتریان به بانک¬ها، تسریع در  امر خدمت دهی، کاستن از بار ترافیک شهری ناشی از مراجعات عملیات بانکی مشتریان، ارئه 24 ساعته خدمات بانکی و... آغاز شد.
 در حال حاضرمدیریت بانک شهر در منطقه شمالغرب کشور توانسته است با همکاری بی نظیر شهرداری کلانشهر تبریز گامی مهم در ارئه خدمات نوین بانکی به همشهریان تبریزی و منطقه برداشته باشد.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386