دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 04:02 ق ظ - 05(May) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

 

 

آی نیوز - چهارمین کتاب آمارنامه منطقه آزاد ارس ویژه سال 1391توسط مدیریت برنامه ریزی و بودجه این سازمان در 13 فصل تهیه و چاپ شد.

به گزارش آی نیوز به نقل از روابط عمومی و بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس مدیر برنامه ریزی و بودجه منطقه آزاد ارس در این باره گفت: این کتاب به بررسی 208 عنوان آماری منطقه آزاد ارس در سال 1391 پرداخته است.

یوسف داداش زاده افزود: سرفصل ها و عناوین زیرشاخه ای آن مربوط به استراتژی های برتر تعیین شده برای منطقه آزاد ارس بوده و بصورت دقیق و با انتشار صریح آمارها در حوزه های مختلف فعالیت سازمان منطقه آزاد ارس نگاهی جامع از موجودیت این منطقه را به مخاطب عرضه می کند.

وی گفت: در این کتاب مباحثی از جمله تاریخچه منطقه آزاد ارس و تقسیمات سیاسی آن، آب و هوا، جمعیت، صنعت و شرکت های ثبت شده، بازرگانی و هتلداری، بازارهای مالی، آموزش عالی، بهداشت و درمان، گردشگری، عمران شهری، امور زیربنایی و کشاورزی و دامپروری در منطقه آزاد ارس مورد بررسی آماری قرار گرفته است.

داداش زاده افزود: در تمامی سرفصل ها نگاه آماری به چهار محدوده منطقه آزاد ارس در جلفا، نوردوز، خداآفرین و قلی بیگلو مورد توجه بوده و اطلاعات کلی در رابطه با فعالیت ها و امکانات خدماتی و رفاهی و تجاری و بازرگانی این مناطق در اختیار علاقمندان به ارس می باشد.

وی با بیان اینکه آمار پایه و اساس برنامه ریزی و تصمیم برای مدیران و سرمایه گذاران است افزود: کتاب آمارنامه منطقه آزاد ارس با هدف ارائه وضعیت روشن از آمارهای اقتصادی برای چهارمین سال متوالی توسط مدیریت برنامه ریزی و بودجه سازمان منطقه آزاد ارس تهیه و به چاپ رسید.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386