دوشنبه, 30 دی 1398 ساعت 01:29 ب ظ - 01(Jan) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت: دستورها و پیام‌های راهگشا و هدایت گر قرآن، عامل اصلی نیل به ارزش های اخلاقی  و انسانی است.

سعید شبستری خیابانی در مراسم طرح بزرگ قرآنی 1449 در تبریز، اظهار کرد: تبریز از دیرباز در فعالیت های قرآنی پیشگام بوده است و در حال حاضر نیز شاهد فعالیت موسسات و کانون های قرآنی برجسته ای در این شهر هستیم.
وی با اشاره به قدمت تاریخی و فرهنگی شهر تبریز افزود: باورهای دینی از دیرباز به شکل ریشه داری در بین مردم این شهر نهادینه شده و این شهر به شهر تشیع معروف است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش موسسات و کانون های قرآنی در سالم سازی جامعه، بر لزوم تلاش برای تقویت این نهادهای آموزشی مذهبی در سطح استان تاکید کرد.
وی خاطرنشان كرد: ترویج فرهنگ قرآنی وظیفه همه نهادهای دولتی و غیر دولتی استان است و از این رو گسترش این گونه فعالیت ها مورد حمایت ویژه قرار دارد.
شبستری اضافه کرد: ایجاد بسترهای مناسب فرهنگی برای برگزاری برنامه های قرآنی و تلاش برای افزایش تعداد موسسات قرآنی در دستور کار فعالیت های قرآنی استان قرار دارد.
وی، آموزش قرآن به نونهالان و نوجوانان را ضروری دانست و گفت: باید از سنین پایین این آموزش ها به کودکان داده شود، زیرا که کودکان امروز آینده سازان فردای کشور هستند.
وی خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با نگاه فرهنگی و دینی سطح کیفی برنامه های قرآنی استان را همچون سطح کمی آن مورد توجه ویژه قرار دهیم.
محفل انس با قرآن با عنوان 'طرح بزرگ قرآنی 1449' با حضور قاریان و حافظان قرآن در آستان مقدس امامزاده سید حمزه (ع) تبریز برگزار شد.
در این مراسم که با همكاری شبكه قرآن ومعارف سیما، استانداری آذربایجان شرقی و اداره كل اوقاف و امورخیریه استان برگزار شد به تعدادی ازبرگزیدگان و شرکت کنندگان در این مراسم معنوی، جوایزی اهدا شد.


aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386