دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 03:10 ق ظ - 05(May) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، عملکرد شهرداری تبریز و سازمانهای تابعه را در ورود به مسائل فرهنگی بسیار مهم و تاثیرگذار دانست.


به گزارش آی نیوز به نقل از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، علی اکبر صفی پور ضمن بیان این مطلب افزود: در مدت حضورم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با وجود تراکم کاری بالا، سعی کردم در برنامه های سازمان شرکت کنم و برخی برنامه ها به خصوص تئاتر تبریزیم را در جهت همراهی هنر و مسائل شهری بسیار موثر دیدم.
وی در جلسه هم اندیشی مدیران و مسئولان فرهنگی شهر تبریز که به میزبانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار شد، با اشاره به مظلومیت هنر تئاتر و نمایش، اقدامات سازمان را گامی موثر در جهت افزایش فعالیت هنر نمایش و هنرمندان توانای استان در این عرصه دانست.
صفی پور با اشاره به اینکه امسال سال تئاتر است، افزود: جشنواره تبریزیم مانند پنجره و گشایشی در حوزه هنرهای نمایشی استان عمل کرده است.
وی تصریح کرد: توجه به هنرهای نمایشی به خصوص تئاتر خیابانی می تواند زمینه ساز ارتباط هر چه بهتر و بیشتر مردم به این هنر ارزشمند شده و زمینه ساز اثرگذاری در زمینه های مختلف را فراهم آورد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، توجه به محتوای فرهنگی و اجتماعی و معرفی آسیب های زندگی امروز در تئاتر خیابانی را از ظرفیت های این هنر مردمی برشمرد و ابراز امیدواری نمود نمایشهای امسال تبریزیم هم مانند قبل با اقبال مردمی واثرگذاری محتوایی همراه باشند.
وی در خاتمه از آمادگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای هرگونه همکاری با سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در جهت توسعه فعالیتهای فرهنگی و هنری خبر داد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386