دوشنبه, 18 آذر 1398 ساعت 11:57 ب ظ - 12(Dec) 09 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که کلاس‌های درس، سنگرهای دفاع از انقلاب هستند، اظهار داشت: امروز حفظ این سنگرها وظیفه‌ای بر دوش دانش‌آموزان و دانشجویان است.


به گزارش ای نیوز از پایگاه خبری استانداری آذربایجان شرقی ، دکتر اسماعیل جبارزاده صبح امروزدر آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 95-94 در دبیرستان دخترانه دکتر موحد، با اشاره به این که انقلاب اسلامی وارد مرحله جدیدی در سیر تاریخی خود شده است، افزود: در این مرحله رویارویی ما با دشمنان در جبهه جنگ نظامی نیست و جنگ در عرصه‌های دیگری ادامه دارد.
وی با بیان این که امروز هر کلاس درس و هر مدرسه‌ای یک خاکریز برای حفظ و پیشبرد اهداف انقلاب است، گفت: جنگ با دشمن در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی و فرهنگی باید در سنگرهای تعلیم و تربیت ادامه یابد.
استاندار آذربایجان شرقی افزود: تمام کسانی که حامی ایران اسلامی و دوستدار نظام و انقلاب هستند باید با تلاش بیشتر در عرصه علم و پژوهش برای ساختن ایرانی آباد و آزاد کوشش کنند.
وی افزود: پیشرفت‌های علمی کشور بود که دشمنان را ناچار به تفاهم و مذاکره و پذیرفتن حق ملت ایران کرد و اگر زمانی شهدا با نثار خون خود حافظ انقلاب بودند امروز سنگرهای شهدا در مدارس و دانشگاه‌هاست و حفظ این سنگرها وظیفه‌ای بر دوش دانش‌آموزان و دانشجویان است.
دکتر جبارزاده همچنین در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به همه دانش‌آموزان، معلمان و فرهنگیان استان، خاطرنشان کرد: مجموعه مدیران و مسوولان آموزش و پرورش استان در طول ماه‌های گذشته تلاش قابل تقدیری انجام دادند تا مدارس استان آماده پذیرایی از دانش‌آموزان شود.
وی افزود: نتیجه این تلاش‌ها به صورت عملی این است که امروز هیچ فرد لازم‌التعلیمی در استان خارج از مجموعه آموزش و پرورش نیست و حتی روستاهایی داریم که با داشتن تنها یک دانش‌آموز از خدمات آموزش و پرورش بهره‌مند هستند.
جبارزاده همچنین از تلاش‌های فرهنگیان و مدیران آموزش و پرورش در ارتقای جایگاه آموزش و پرورش استان در بین استان‌های کشور قدردانی کرد و گفت: کسب رتبه‌های برتر در حوزه‌های مختلف حاصل این تلاش‌ها بوده است.
وی با اشاره به کمک‌های چشمگیر خیران مدرسه‌ساز استان در امر ساخت فضاهای آموزشی، خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات بودجه‌ای آموزش و پرورش، خیران با ورود جدی در این حوزه بخشی از کسری بودجه را تامین کردند و در سایه مشارکت خیران امروز آذربایجان شرقی یکی از استان‌های برتر در امر مدرسه‌سازی است.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386