شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 05:25 ب ظ - 01(Jan) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

پسر بچه اهل نیاگارا که اکنون نام او را امید گذاشته اند، پس از 8 ماه درماندگی و آوارگی با کمک نیکوکاران یک مؤسسه خیریه از مرگ نجات یافت.


به گزارش ایران به نقل از دیلی میل، امید دوساله، تنها بازمانده یک خانواده نیاگارایی مبتلا به بیماری صعب العلاج است. خویشاوندان این کودک به دلیل اعتقاد به باورهای خرافی او را جادوگر خواندند و طردش کردند و پسرک مجبور شد مدت 8 ماه در خیابان بخوابد و از زباله ها تغذیه کند. تا این که در نهایت با کمک یک خیر دانمارکی به نام «آنجا لاون» نجات پیدا کرد.

آغوش پرمهر بانوی دانمارکی برای «امید»

«آنجا» می‌گوید، نخستین ملاقاتی که با امید داشتم بسیار تأسف‌انگیز بود، ضعف و ابتلا به بیماری انگل روده‌ای او را بشدت از پا انداخته و شانس چندانی برای بهبود نداشت. آب و غذا نخستین چیزی بود که چشمانش طلب می کرد، او را به حمام بردیم‌‌، غذا خوردنش تماشایی بود، بعد از مدت ها بی‌خانمانی و تحمل درد و رنج، جرعه‌ای آب برایش نهایت محقق شدن آرزوهایش بود. پس از آن به بیمارستان منتقل شده  و تحت درمان قرار گرفت. انگل‌ها از روده‌هایش خارج شدند و با تعویض خون روزانه‌، وضعیت عمومی‌اش رو به بهبود رفت.
«آنجا» هر روز با امید بازی می‌کند و معتقد است او یک پسربچه قدرتمند است و می‌داند زندگی زیبا است و ارزش جنگیدن دارد . مؤسس پایگاه خیریه کمک به کودکان آفریقایی ادامه می‌دهد: مؤسسه خیریه ما با هدف کمک به بهبود وضعیت زندگی و پیشرفت تحصیلی کودکان آفریقایی شروع به کار کرد و در این مدت من و همکاران شاهد ماجرای نجات زندگی بسیاری از کودکان بودیم. اما تراژدی زندگی «امید» باور نکردنی بود، قبل از این که به او آب یا غذا بدهم و به بیمارستان منتقلش کنیم، او را در پتو پیچیدم و سخت در آغوشش گرفتم ، مطمئن بودم این حرکت من آغازی برای نجات «امید» خواهد بود.
 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386