چهارشنبه, 09 بهمن 1398 ساعت 04:51 ق ظ - 01(Jan) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
کنگره نظامی گنجوی

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از برگزاری کنگره نظامی گنجوی در اسفندماه سال جاری در تبریز خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این کنگره پاسداشت بزرگان فرهنگی و علمی است.

جعفر پاشایی عصر دیروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه در هفته شورای آموزش و پرورش قرارگرفته‌ایم جا دارد این هفته را به‌تمامی اعضای شورای استان و شهرستان‌ها تبریک بگویم، اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش مرکز ثقل تصمیم‌گیری آموزش و پرورش بوده که باید مصوبات این شورا در شهرستان‌ها در جهت شناسایی نقاط ضعف و قوت و حل مشکلات تعلیم و تربیت اجرایی شود.

وی در ادامه از برگزاری کنگره نظامی گنجوی در اسفندماه سال جاری در تبریز خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این کنگره پاسداشت بزرگان فرهنگی و علمی است البته که باید تمامی توان خودمان را به‌کارگیریم تا این کنگره به صورت باشکوه‌تر برگزار شود.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بابیان اینکه بانوان در جامعه نقش غیرقابل انکاری دارند و بهره‌گیری از ظرفیت و توانایی بانوان در امور آموزش و پرورش قطعاً بی تاثیر نخواهد بود، افزود: ضمن این که باید از مشارکت‌های بانوان در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش استفاده کرد بلکه نباید از رفع مشکلات بانوان فرهنگی نیز غافل شویم.

پاشایی اضافه کرد: مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌ها و استان این را در نظر داشته باشند که برای ارتقای کیفیت آموزشی و پرورشی در مدارس باید به صورت مستمر بر مدارس دولتی و غیردولتی نظارت داشته باشند.

وی بر لزوم توجه به برگزاری برنامه‌های ورزشی، فرهنگی و هنری در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در مدارس آذربایجان شرقی تاکید کرد و گفت: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی هر یک از ما وظیفه‌ای داریم و به نظر بنده برگزاری برنامه‌های فرهنگی، هنری و گسترش دارالقرآن‌ها و جذب دانش آموزان به این سمت می تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در پایان از جذب بیش از 12 هزار نفر از دانش آموزان در دارالقرآن‌های استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر 44 دارالقرآن در آذربایجان شرقی داریم و در راستای مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمنان این طور به نظر می‌رسد که سوق دادن دانش آموزان به فعالیت‌های قرآنی آن‌ها را از گزند توطئه‌های خصمانه دشمن در امان نگه می‌دارد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386