شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 11:29 ق ظ - 01(Jan) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

استاندار آذربایجان شرقی معتقد است که جایگزین کردن قبض ارشاد به جای برگه جریمه در ایام نوروز، می تواند اثر بیشتری نسبت به پرداخت جریمه داشته باشد و مردم توجه بیشتری به مطالب ایمنی نوشته شده بر روی قبض ارشاد می کنند.

مجید خدابخش در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با تاکید بر توجه به مسائل ایمنی و تدارک امکانات مورد نیاز گردشگران نوروزی در استان، اظهار کرد: البته رانندگان باید قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا نوروز سرشار از شادی آنان به مراسم عزا تبدیل نشود.

وی با اشاره به انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال ۲۰۱۸، گفت: باید تمامی امور و تصمیم گیری ها بر اساس برنامه ی مشخص و سازماندهی شده باشد و تمامی امکانات مورد نیاز گردشگران در ایام تعطیلات نوروز از قبیل مراکز پذیرایی، اقامتی، تامین سوخت ماشین ها و.. فراهم شود.
وی خواستار استقرار نمایندگان تام الاختیار تمامی بخش های ستاد اجرایی خدمات سفر در محلی مشخص شد تا به طور مستمر و روزانه امور رصد شود و در صورت بروز مشکل، با تشکیل جلسه در پی هماهنگی امور اقدام شود.
خدابخش در بخشی دیگر از سخنان خود یاد آور شد: با راه اندازی مرکز همایش های بین المللی، فضای فرهنگی تبریز افزایش می یابد و سالن های آن برای برگزاری مراسمات و تجمعات مردمی استاندارد هستند.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386