سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 08:24 ق ظ - 01(Jan) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 فرماندار اهر گفت: تسریع در اجرای عملیات پروژه مهم و حیاتی بزرگراه تبریز ـ اهر در منطقه ارسباران مطالبه عمومی مردم و مسئولان منطقه است.

رضا صدیقی صبح امروز در جلسه بررسی ساز و کارهای عملی برای سرعت بخشی به اجرای پروژه بزرگراه اهر – تبریز اظهار کرد: متأسفانه در اکثر روزهای هفته شاهد تصادفات ناگوار و کشته و مجروح شدن جمعی از همشهریان در این جاده هستیم که امیدواریم با تدبیر ویژه مسئولین امر با اختصاص اعتبارات لازم و بسیج همگانی شاهد فعالیت دوچندان در این پروژه باشیم.
وی گفت: این جاده یکی از پرترددترین راه‌های مواصلاتی استان آذربایجان‌شرقی است که علاوه بر تردد مستقیم خودروهای عبوری شش شهرستان شمال شرق استان این منطقه، محل تردد خودروهای استان‌های اردبیل و مسافران و گردشگران آسیای میانه و گردشگران سلامت جمهوری‌های آذربایجان و ارمنستان است.
وی، تصریح کرد: بهره‌برداری سریع از این پروژه موجب کاهش تصادفات متعدد دراین جاده و کاهش مسافت شهرستان‌های مسیر به مرکز استان خواهد شد و با افتتاح این بزرگراه مهم و حیاتی این امر موجب رشد و توسعه اقتصادی منطقه می‌شود و زمینه برای فعالیت‌های اقتصادی بیشتر را فراهم خواهد کرد.
صدیقی افزود: این جاده علاوه بر اینکه یکی از مسیرهای ترانزیتی بین‌المللی به شمار می‌رود مسیری است که تمام ماشین‌های سنگین و کمرشکن معادن منطقه از جمله مس سونگون از این مسیر عبور می‌کنند و موجب ترافیک سنگین در جاده می‌شوند که باید آنها نیز به توسعه و تسریع در این جاده کمک و در این پروژه مشارکت مالی کنند.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386