دوشنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 08:13 ب ظ - 01(Jan) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب


رییس شورای اسلامی شهر تبریز، بر لزوم اولویت بندی و نیازسنجی در بررسی بودجه سال 94 تاکید کرد.

 دکتر شهرام دبیری در شورای راهبردی بودجه سال 94 با بیان این مطلب خاطرنشان کرد: نیازهای شهر باید به صورت توام، از دیدگاه علمی و دیدگاه شهروندان مشخص شده و جهت گیری هزینه ها و درآمدها نیز باید بر اساس همین موضوع باشد.

دبیری خاطرنشان کرد: در بررسی برنامه و بودجه باید نیازهای شهر را در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی، تفکیک و بودجه را بر اساس اولویت های تفکیک شده تنظیم و تدوین کنیم؛ در واقع رویکرد شورای اسلامی شهردر بررسی بودجه، نیز بر اساس همین اولویت ها خواهد بود.

وی با تقدیر از شهرداری تبریز در جمع بندی بودجه با در نظر گرفتن پشتوانه های علمی اظهار داشت: برای اولین بار است که در تنظیم برنامه و بودجه شهرداری، شاهد حضور و همفکری گسترده کارشناسان و پشتوانه علمی چشمگیر، در حوزه های مرتبط با اداره شهر هستیم.

رییس شورای اسلامی شهر تبریز دربخش دیگری از سخنان خود، با بیان این که متاسفانه بعضاً در مورد تسهیلاتی که شهرداری در اجرای پروژه های بزرگ عمرانی جذب می کند، شاهد سیاه نمایی هایی هستیم، متذکر شد: این در صورتی است که از طرف دیگر، شاهد سرمایه گذاری های متعددی در شهر هستیم که می تواند در بازپرداخت تسهیلات جذب شده و اجرای پروژه های بزرگ، تاثیرگذار باشد.

دبیری با اشاره به این که 40 درصد از درآمدهای شهرداری در مناطق، به صورت غیرنقدی است، گفت: این موضوع، در واقع سرمایه ای مهم برای شهرداری به شمار می آید.

 

 

 

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386