شنبه, 18 ارديبهشت 1400 ساعت 08:25 ب ظ - 05(May) 08 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

موجودی بگیرید لطفا

on یکشنبه, 23 آذر 1399 18:55
موجودی بگیرید لطفا

فروشنده ای میگفت: دو نفر جوان که نمیدانم زن و شوهر بودند یا نه و ظاهرشان هم به نوع مشتریان فروشگاه ما نمی خورد وارد فروشگاه شدند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 2434

تبریز - رئیس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان شرقی از احتمال یخبندان در برخی جاده‌های استان خبر داد و گفت: سامانه بارشی از دیروز وارد استان شده و باعث باراش برف و باران در بیشتر نقاط استان شده است.

 

محمد اشجعی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه امروز یک شنبه در ارتفاعات استان شاهد بارش برف هستیم، افزود: در شهرهای گرم استان نیز باران در حال باریدن است و باید گردشگران و مسافران با تجهیزات کامل اقدام به سفر کنند.
وی با تاکید بر اینکه احتمال اختلال در جاده های شرقی وجود دارد، ادامه داد: احتمال کولاک نیز در جاده ها وجود دارد و این کولاک ممکن است با باد شدید و یا ملایمی همراه باشد و مشکلاتی را بوجود آورد.
اشجعی با اشاره به اینکه امروز یک شنبه هوای بیشتر نقاط استان سردتر از دیروز می شود، گفت: بارش شدید باران در شهرستان‌ها تا فردا همچنان ادامه خواهد داشت.
وی از کاهش ناپایداری ها از روز دوشنبه خبر داد و افزود: در نخستین روز از بهار ۹۴ هوای استان نیمه ابری و در بعضی نواحی ابری همراه با بارش پراکنده باران و برف و وزش باد نسبتا شدید بود.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386