یکشنبه, 29 دی 1398 ساعت 04:05 ب ظ - 01(Jan) 19 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - - شناسه: 2823

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه تبریز، از آذربایجان به عنوان خاستگاه عالمان، ادیبان و مجاهدان یاد کرد و افزود: مردم این خطه به غیرت و شجاعت و ولایتمداری و عشق به میهن معروف هستند و در تمام مقاطع حساس از تمامیت ارضی و ارزشی کشور دفاع، و رسالت انقلابی خود را ثابت کرده‌اند.

 

آیت‌الله شبستری در دیدار عمومی رییس‌جمهور با هیئت‌دولت با بیان این مطلب ادامه داد: آذربایجان در دوره های مختلف تاریخی، از دوره مشروطه تا دوره اشغال یکساله و در ادامه، در جریان قیام 29 بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی نقش تاریخی خود را ایفا کرده‌اند.
امام جمعه تبریز ادامه داد: آذرباجان و مردم تبریز، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کرده و در دوران جنگ لشگر عاشورا خط‌ شکن بوده‌است؛ این سرزمین، تا به امروز در تمام عرصه های انقلاب اسلامی پیشتاز بوده و لذا رهبر آذربایجان را سر ایران معرفی کردند
آیت‌الله شبستری با اشاره به استقبال مردم تبریز از رییس‌جمهور گفت: مردم تبریز گردآمدند تا مقدم شما را گرامی بدارند تا با شعار آذرباجان‌اویاخدی انقلابا دایاخدی، به فرمایش رهبر معظم انقلاب، در خصوص همدلی و همزبانی جامعه عمل بپوشاند.
وی اجرای طرح تحول در نظام سلامت، طرح های بیمه و همچنین مذاکرات هسته‌ای را از اقدامات مثبت دولت در عرصه سیاست داخلی و خارجی عنوان کرد.
امام جمعه تبریز با اشاره به مطالبات و خواسته های مردم از دولت گفت: احیای دریاچه ارومیه موضعی است که در روزهای آغازین تشکیل دولت مطرح شده و تا حدودی توسط مسئولین ذی‌ربط اقداماتی برای آن شده اما به لحاظ حساسیت قضیه، نیازمند دستورات موکد و تسریع در اقدامات است.
وی همچنین اتفاقات تلخ فوتبال را موجب رنجش مردم عنوان کرد و خواستار پیگیری جدی آن شد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386