چهارشنبه, 09 بهمن 1398 ساعت 08:23 ب ظ - 01(Jan) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: هرچند اعلام شده است که عامل حادثه قطار تبریز – مشهد خطای انسانی بوده است اما این مسئله نشان می دهد که مدیریت راه آهن دارای مشکل سیستمی است که خطای انسانی چنین فاجعه ای را به بار می آورد.

شهرام دبیری در صحن علنی شورای اسلامی شهر تبریز با تسلیت فوت تعدادی از همشهریان در حادثه قطار تبریز به مشهد به بازماندگان و مردم شریف استان گفت: شورای شهر و شهرداری تبریز باید تمام تلاش را برای کاهش آلام خانواده های جانباختگان و مجروحان این حادثه انجام دهند.

وی همچنین با تبریک و تسلیت شهادت مظلومانه تعدادی از زائرین اربعین حسینی گفت: مراسم بزرگ اربعین حماسه ای بود که نیروی اسلام و جهان تشیع را نشان داد و تلاش های مذبوهانه گروههای تروریستی هیچوقت در راه متوقف کردن حرکت روبه رشد و جلوی تشیع نتیجه نخواهد داد و شیعه و اسلام روزبروز رشد می کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز همچنین سالروز شهادت امام رضا (ع)، رحلت پیامبر اعضم حضرت محمد (ص) تسلیت گفت و اظهار داشت: هفته گذشته همچنین استاد سلیم موذن زاده دار فانی را وداع گفت که این ضایعه را هم تسلیت می گوییم .

وی همچنین با تسلیت ضایعه درگذشت مرجع تقلید و عالم برجسته آیت الله موسوی اردبیلی گفت: این عالم وارسته از انقلابیون و پیشگامان انقلاب اسلامی بودند که خدمات زیادی به انقلاب و کشور کردند.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386