شنبه, 02 مرداد 1400 ساعت 12:01 ب ظ - 07(Jul) 24 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی از اختصاص 380 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری در استان خبر داد و گفت: با این اعتبار طرح‌ها‌ی بازآفرینی شهری در تبریز و هشت شهر دیگر استان در حال اجراست.

 

جواد رحمتی در مراسم بهره‌برداری از  بوستان نیایش در منطقه عشرت‌آباد مراغه، اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی در مناطق حاشیه شهری ضرورتی انکارناپذیر در توسعه امکانات شهری است و با وجود مشکلات اقتصادی و مالی، طرح‌های عمرانی اجرا شده در مناطق محروم در سال‌های اخیر مناسب بوده است.

وی اضافه کرد: مشارکت مردمی در اجرای طرح‌های عمرانی در مناطق محروم و حاشیه شهری زمینه‌ساز تسهیل و تسریع در روند اجرای آنها خواهد بود و از این رو باید مورد توجه قرار گیرد.

رحمتی افزود: در راستای تسریع در اجرای طرح‌های عمرانی، تخصیص اعتبارات مورد نیاز در قالب کمیته های تخصصی استان بررسی و برنامه‌ریزی می‌شود.

معاون عمرانی استاندار آذربایجان‌شرقی همچنین از تخصیص 380 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های بازآفرینی شهری در استان خبر داد و یادآور شد: با این اعتبار طرح‌ها‌ی بازآفرینی شهری در تبریز و هشت شهر دیگر استان در حال اجراست.

وی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های شهری، بازگشایی معابر در بافت‌های قدیمی و محله‌های حاشیه شهری ازجمله طرح‌های بازآفرینی شهری در استان است که به عنوان نمونه اجرای آن در محله عشرت‌آباد مراغه چهره این محله را به شدت تغییر داده است.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386