شنبه, 02 مرداد 1400 ساعت 01:14 ب ظ - 07(Jul) 24 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - - شناسه: 24182

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز بر اجرای دقیق عملیات امحاء آگهی ها، دیوار نویسی، جمع آوری پوستر و بنرهای غیر مجاز در سطح شهر در راستای حذف آلودگی های بصری تاکید کرد.

 

دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی اظهار داشت: نصب آگهی و همچنین دیوار نویسی های غیر مجاز ضمن اینکه نقض حقوق شهروندان می باشد بر اساس ماده 92 قانون شهرداری ها جرم محسوب می شود و در راستای صیانت از پاکیزگی و تمیزی شهر لازم است در تمامی مناطق دهگانه امحاء آگهی ها و دیوار نویسی ها به دقت از سوی نیروهای خدمات شهری مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: نصب داربست و بنرهای غیر مجاز در سطح شهر با ایجاد آلودگی بصری چهره شهر را هم می زند و مهمتر از آن احتمال بروز حوادث و اتفاقات را افزایش می دهد و ضروری است در صورت مشاهده در اسرع وقت جمع آوری شود.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان اظهار داشت: در راستای حفظ زیبایی و آراستگی شهر عدم تضییع حقوق عموم شهروندان لازم است قبل از هرگونه نصب آگهی و دیوار نویسی و یا نصب آگهی ها، پوسترها و یا بنرهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی مجوزهای لازم اخذ گردد.

گفتنی است بر اساس ماده ۹۲ قانون شهرداری نوشتن هر نوع مطلبی یا الصاق هر نوشته‌ای بر روی دیوارهای شهر که مخالف مقررات شورای اسلامی شهر باشد ممنوع است مگر در محل‌هائی که‌شهرداری برای نصب و الصاق اعلانات معین میکند و در این محلها فقط باید به نصب و الصاق آگهی اکتفا کرد و نوشتن روی آن نیز ممنوع است‌.


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386