یکشنبه, 04 مهر 1400 ساعت 04:40 ق ظ - 09(Sep) 26 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری

on دوشنبه, 22 شهریور 1400 12:35
رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری

مهری ترکمنی زندی – بر اساس نتایج تحقیق دانشگاهی یک رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد.

فرماندار اهر، همکاری مردم را تنها راه اصلی برون رفت از بحران کرونا در این شهرستان برشمرد.

 

رسول خدابخش گفت: در حال حاضر شهرستان اهر در وضعیت اسفناک بیماری کرونا قرار دارد و اگر همکاری و همراهی مردم با مسئولان انجام نشود، قطعا در پیک پنجم دچار مشکل زیادی خواهیم بود.

وی افزود: در این روزهای سخت کرونایی تمامی دستگاه‌های اداری، پلیس راه، پلیس راهور و ... پای کار آمده‌اند تا از تمام ظرفیت‌هایشان برای مقابله با کرونا استفاده کنند اما این امر کافی نبوده و باید مردم نیز با ما همکاری داشته باشند و به مقررات بهداشتی و محدودیت‌های کرونایی احترام بگذارند.

وی از جمله عامل اصلی افزایش بیماری کرونا در روزهای اخیر این شهرستان را برگزاری مراسمات دورهمی عنوان کرد و گفت: باید مردم از برگزاری مراسمات دورهمی جدا خودداری کنند، در غیر این صورت مهار این بیماری بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

خدابخش افزود: باید توجه داشت که هرگونه تداوم در برگزاری مراسمات دورهمی مساوی با اوج گیری پیک‌های بعدی کرونا خواهد بود، پس لازم است تا مردم فهیم شهرستان اهر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و محدودیت‌های تردد در مهار و کنترل این بیماری با مسئولان همکاری کنند تا با واکسیناسیون عمومی و رسیدن به حد مطلوب، بزودی شاهد ریشه کنی این بیماری باشیم.

وی در ادامه در خصوص برگزاری مراسمات عزاداری سیدالشهدا در شهرستان اهر نیز گفت: با برگزاری جلسات متعدد با هیئات مذهبی، چندین اداره را موظف به رسیدگی نحوه برگزاری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بین هیئات شاه حسین گویان این شهرستان کردیم تا از ساعت شروع تا ختم برنامه این هیات‌ها نظارت جدی به نحوه برگزاری و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی این هیات‌ها داشته باشند.

وی افزود: خط قرمز ما سلامت مردم بوده و با وجود چندین مرتبه تذکر و توصیه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بین هیات‌های مذهبی، متاسفانه برخی از این هیات‌ها و دستجاتی به این دستورالعمل‌های بهداشتی توجهی ندارند و تنها حراس ما این است که بعد از این چند روز عزاداری حسینی شاهد افزایش آمار بستری و متعاقب آن بالا رفتن مرگ و میر در این شهرستان باشیم، لذا چیزی که بسیار حائز اهمیت است رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ماسک زدن از سوی خود مردم است.

فرماندار اهر در ادامه ضمن هشدار به برخی از هیات‌های مذهبی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی کنند و سلامتی مردم را به خطر می‌اندازند، گفت: با اینگونه متخلفان برخورد جدی و قانونی کرده و در این خصوص با هیچ کسی تعارفی نداریم و قطعا هیات‌ها و دستجات متخلف از طریق دادستانی با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی از هموطنان و هیئات مذهبی خواست به طور جدی به هشدارهای بهداشتی و هم‌چنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه کنند تا در آینده کمترین میزان آسیب را از بیماری کرونا در این شهرستان داشته باشیم.

وی در پایان از اجرای محدودیت تردد در محورهای مواصلاتی این شهرستان نیز خبر داد و افزود: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی این شهرستان هرگونه تردد بین استانی از مسیر مواصلاتی اهر ممنوع بوده و متخلفان با جریمه یک میلیون تومانی روبرو خواهند شد و این روند جریمه هر ۲۴ ساعت تکرار می‌شود، لذا از هموطنان درخواست داریم به قوانین احترام گذاشته و از جابجایی و تردد در مسیر مواصلاتی  اهر جدا خودداری کرده و علاوه بر جریمه نشدن باعث به خطر افتادن سلامت مردم نشوند.


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386