یکشنبه, 04 مهر 1400 ساعت 03:18 ق ظ - 09(Sep) 26 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری

on دوشنبه, 22 شهریور 1400 12:35
رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری

مهری ترکمنی زندی – بر اساس نتایج تحقیق دانشگاهی یک رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز گفت: بخش زیادی از خدمت رسانی و فعالیت نیروهای خدمات شهری به صورت شبانه انجام می گیرد.


دکتر محمدرضا قربانیان تبریزی افزود: فعالیت نیروهای خدمات شهری هیچ گاه تعطیل بردار نبوده و علاوه بر فعالیت روزانه نیروهای خدمات شهری در خدمت رسانی به شهروندان بخش زیادی از فعالیت نیروها نیز به صورت شبانه صورت می گیرد.
قربانیان تبریزی با تاکید بر رعایت نکات ایمنی در مواقع فعالیت نیروهای خدمات شهری اظهار داشت: پاکسازی و تنظیف معابر و کوچه ها، امحا آگهی ها و جمع آوری نخاله و زباله رها شده در سطح شهر از جمله مواردی است که توسط نیروهای زحمت کش خدمات شهری هم بصورت روزانه و شبانه انجام می پذیرد.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: تنوع خدمات و عملیات نیروهای خدمات شهری باعث شده است این نیروها به صورت شبانه روزی در سطح شهر حضور داشته و خدمت رسانی نمایند و در سایه تلاش آنان است که تبریز به پاکیزه ترین شهر در بین شهرهای کشور مشهور شده است.


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386