سه شنبه, 01 بهمن 1398 ساعت 03:30 ق ظ - 01(Jan) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

جانشین فرمانده ناجا از آمادگی پلیس برای برگزاری دو انتخابات امسال خبر داد.


به گزارش ایسنا، سردار اسکندر مومنی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای یگان ویژه ناجا با بیان اینکه فاجعه منا به دلیل ناکارآمدی و بی‌کفایتی آل‌سعود رخ داد، گفت: من این فاجعه را به مردم و به ویژه خانواده جانباختگان تسلیت عرض می‌کنم.
وی یگان ویژه را یگانی راهبردی و انقلابی برای دفاع از انقلاب اسلامی دانست و گفت: این یگان با انگیزه و با ایمان آماده اجرای مأموریت‌های خود در سراسر کشور است.
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه یگان ویژه آموزش دیده و آشنا به آخرین تکنیک‌های روز دنیاست، خاطرنشان کرد: این نیرو دارای تجهیزات به روز است و آخرین تجهیزات را برای دفاع از انقلاب در اختیار دارد.
مومنی با بیان اینکه قدرت تحرک بالا و آمادگی در اجرای مأموریت‌ها از ویژگی‌های یگان ویژه است، اظهار کرد: سال گذشته مأموریت بزرگی از سوی یگان ویژه برگزار شد و آن تامین امنیت زائران عتبات بود. امسال نیز این وظیفه به بهترین شکل انجام می‌شود و علاوه بر آن ما آماده می‌شویم که نظم و امنیت برای برگزاری دو انتخابات پرشور در زمستان امسال را برگزار کنیم.
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه یگان ویژه با انجام آموزش و مانور به قانون‌شکنان نشان می‌دهد که ما آماده‌ایم گفت: با وجود شما دشمن جرأت ایجاد ناامنی در کشور را نمی‌کند و اگر هم چنین اتفاقی بیفتد به بهترین شکل ممکن پاسخ مناسبی به آنان داده خواهد شد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386