دوشنبه, 30 دی 1398 ساعت 11:51 ق ظ - 01(Jan) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور گفت: آرای مردم درانتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی با استفاده از130هزار  صندوق جمع آوری می شود که بدین منظور کار ساخت 80 هزار صندوق شفاف انجام شده است.

به گزارش ایرنا ، جواد ناصریان روز یکشنبه پس از بازدید از ستاد ثبت نام نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در فرمانداری قم در گفت وگو با خبرنگاران افزود: حسب دستور رئیس جمهوری و تاکید وزیر کشور استفاده از صندوق های شفاف در کار رای گیری انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در دستور کار است و این امر نیز به تایید شورای نگهبان رسیده است.
وی درادامه گفت: درحال تدارک اقلام و وسایل مورد نیاز برای انتخابات پیش رو هستیم و با آماده شدن وسایل ، دربین شعبه های انتخابیه سراسر کشور توزیع می شود.
ناصریان با اشاره به اینکه با دستور رئیس جمهوری منابع و امکانات مورد نیاز برای انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی باید به نحو مطلوب در اختیار وزارت کشور قرار گیرد بیان داشت: با پیگیریهای دولت و وزارت کشور160 میلیارد تومان بودجه برای برگزاری انتخابات خبرگان و مجلس در نظر گرفته شده که ازاین میزان 25 میلیارد تومان مرتبط با مطالبات دوره های گذشته بود.
وی افزود: دولت درحال حاضر هیچ بدهی بابت حق الزحمه مجریان انتخابات دوره های گذشته انتخابات در کشور ندارد.
ناصریان با اشاره به برگزاری نشست خود با معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداریهای منطقه یک کشور در قم اظهار داشت: امروز این نشست را برگزار کردیم و درآن موضوع های مرتبط با تخصیص اعتبارات انتخابات ، ساختار استانداری ها و موضوعات مرتبط با حوزه های کاری معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386