چهارشنبه, 09 بهمن 1398 ساعت 08:32 ب ظ - 01(Jan) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرماندار تبریز گفت: تا زمانی که مرحله تایید صلاحیت به اتمام نرسیده و مهلت قانونی تبلیغات فرا نرسیده است کاندیداها نباید مبادرت به تبلیغات زودهنگام نمایند که همه تخلفات در هیئت‌های اجرایی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

فرماندار تبریز گفت: تا زمانی که مرحله تایید صلاحیت به اتمام نرسیده و مهلت قانونی تبلیغات فرا نرسیده است کاندیداها نباید مبادرت به تبلیغات زودهنگام نمایند که همه تخلفات در هیئت‌های اجرایی مورد بررسی قرار می‌گیرد.
رحیم شهرتی‌فر در حاشیه بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی از روند ثبت‌نام کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی و خبرگان حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: از اولین دقایقی که دستور ثبت‌نام صادر شده هیئت اجرایی تشکیل یافته و همکاران مستقر هستند.
وی افزود: هیئت اجرایی کاملا آماده پوشش دادن مطلوب ثبت‌نام کنندگان هستند و هر قدر هم که مراجعات زیاد باشد با سرعت تمام ثبت‌نام به عمل می‌آید و مراجعه کنندگان با رضایت تمام مراحل ثبت‌نام را طی کرده و بدرقه می‌شوند.
شهرتی‌فر خاطرنشان کرد: از افراد دارای صلاحیت و حائز شرایط لازم و از همه گروه‌ها و جناح‌های علاقه‌مند برای شرکت در انتخابات دعوت می‌کنیم تا با حضور خود بر شکوه انتخابات بیفزایند و در مردم انگیزه حضور بیشتری ایجاد کنند.
این مسئول تصریح کرد: بعد از تکمیل تایید صلاحیت‌ها با کاندیداهای نهایی جلسه‌ای برگزار کرده و قوانین و مقررات انتخاباتی توضیح داده می‌شود تا کاندیداها ضمن آشنایی با مقررات از انجام تخلف انتخاباتی خودداری کنند.
فرماندار تبریز تاکید کرد: تا زمانی که مرحله تایید صلاحیت به اتمام نرسیده و مهلت قانونی تبلیغات فرا نرسیده است کاندیداها نباید مبادرت به تبلیغات زودهنگام نمایند که همه تخلفات در هیئت‌های اجرایی مورد بررسی قرار می‌گیرد و به ضرر خود کاندیداها تمام می‌شود.
 منبع:صبح تبریز

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386