یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 10:37 ق ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

جاده اهر-تبریز در استان آذربایجان شرقی یکی از پر‌تردد‌ترین جاده های آذربایجان شرقی است که در سال‌های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته اما متاسفانه این پروژه به تازگی متوقف شده و خبری از روند ادامه این پروژه نیست.

 

 به نقل از ایلنا، اولین کلماتی که  پس از  شنیدن جاده اهر - تبریز به گوش می‌رسد "جاده مرگ" است .در 6 روز گذشته23 نفر در این جاده دچار مصدومیت شدند و تاخیر در اجرای این پروژه با به خطر افتادن  جان چندین هزار انسان درسال برابری می‌کند.

متاسفانه عدم وجود بودجه کافی باعث تاخیر در عملیات اجرایی این پروژه شده است و این تاخیر باعث سوء استفاده برخی افراد از این جاده برای وعده های انتخاباتی تبدیل شده است.

رئیس جمهور در اولین دوره سفرهای استانی خود به آذربایجان شرقی از اجرای این پروژه تا پایان سال 95 خبرداده بود که تا کنون  این پروژه به پایان  نرسیده و به‌صورت نیمه کاره رها شده است.

 عدم تکمیل این پروژه برابر است با فاجعه انسانی در آمار تصادفات شرایط فیزیکی و کوهستانی این جاده نقش بسیاری دارد.

ولی اصلاح جاده و احداث بزرگراه می‌تواند کاهش چشمگیری در آمار تلفات این جاده داشته باشد که متاسفانه خبری از تکمیل این پروژه نیست و شاید چندسال دیگر این پروژه به پایان برسد اما امیدوارم این پروژه هرچه زود‌تر به اتمام برسد تا شاهد تلفات و مصدومیت‌های جاده نشویم .

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386