دوشنبه, 04 شهریور 1398 ساعت 01:41 ب ظ - 08(Aug) 26 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
image image

رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در مورد جزئیات جلسه بعدازظهر امروزش با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس توضیحاتی را ارائه کرد.

اوحدی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح جلسه بعدازظهر امروزش با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: این جلسه به دعوت اعضای کمیسیون فرهنگی انجام شد.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس نگاهشان این بود که سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران به دلیل جایگاه و ظرفیتی که دارد می‌تواند به یک الگوی فرهنگی در سراسر کشور تبدیل شود، گفت: این جلسه بیشتر برای آشنایی با برنامه‌های سازمان فرهنگی و هنری بود.

رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با بیان اینکه نمایندگان مجلس گزارش کار سازمان را خواسته بودند که ارائه شد، گفت: همچنین گزارشی از برنامه‌ها و رویدادها و همچنین ویژه برنامه‌های سازمان فرهنگی و هنری تقدیم نمایندگان مجلس شد.

وی با بیان اینکه این جلسه بیش از یک ساعت به طول انجامید و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نظرات و توقعات خود را به خصوص در حوزه فرهنگ، مسائل و مشکلات موجود مطرح کردند، گفت: نمایندگان مجلس در تعامل دو جانبه تاکید داشتند که کمیسیون فرهنگی مجلس آمادگی همکاری با سازمان فرهنگی را دارد.

اوحدی با بیان اینکه رویکرد سازمان در جلب مشارکت مردم است، گفت: در ایام ماه مبارک رمضان سفره افطار به مدت 30 شب در میدان آئینی امام حسین (ع) برپا می‌شود که شب گذشته 3500 نفر بر سر این سفره نشسته و افطار کرده‌اند که جالب است بدانید حتی یک ریال از این هزینه را سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران پرداخت نکرده و همه آنها توسط مردم تامین شده و این نشان می‌دهد اگر کار صحیح انجام گیرد مشارکت حداکثری مردم جلب خواهد شد. همچنین تا 21 ماه رمضان تئاتر میدانی دریادلان در ضلع شمالی تئاتر شهر برگزار می‌شود که هر شب بیش از 1500 نفر به صورت رایگان از این تئاتر دیدن می‌کنند و اینها نمونه‌های موفقی از تلاش برای جذب مشارکت‌های مردمی است.

وی با بیان اینکه آقای سالک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید داشت که جلسه‌ای نیز در مورد بودجه سازمان فرهنگی و هنری برگزار شود، گفت: می‌دانیم که بودجه سازمان فرهنگی و هنری مصوب مجلس است که شهرداری آن را تامین می‌کند و از آنجایی که نمایندگان دیگر نیز بر مسئله بودجه سازمان تاکید داشتند قطعا جلسه‌ای در این خصوص برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386