یکشنبه, 23 خرداد 1400 ساعت 12:25 ق ظ - 06(Jun) 13 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - دسته: فارسی - - شناسه: 24207

 سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی: راهپیمایی روز قدس امسال در آذربایجان‌شرقی برگزار نمی‌شود.

 

 سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه حفظ سلامتی مردم مهمترین و اولویت دارترین موضوع در برنامه های مختلف ملی و مذهبی است، اظهار داشت: بر همین اساس امسال هیچ نوع تجمع و راهپیمایی فیزیکی و خودروئی در هیچ یک از شهرستان‌های استان برگزار نمی‌شود.

حجت الاسلام میکائیل اسکندری روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، برنامه های مختلف روز جهانی قدس در این استان را اعلام کرد و افزود: به دلیل شرایط خاص کرونایی حاکم بر استان و وضعیت قرمز تعدادی از شهرها از جمله تبریز، امسال برنامه های روز جهانی قدس متفاوت تر از سال های قبل به صورت مجازی و از طریق شبکه های اجتماعی ساماندهی شده است.

وی ادامه داد: به علت شرایط کرونایی از مدت ها قبل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اقدام به راه اندازی سایت ها و کانال های تلگرامی مختلف از جمله کانال رضوان مدیا کرده است که برنامه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، هنری و سیاسی و عقیدتی در آن تعریف شده و اجرا می شود.

وی مهمترین برنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در روز جهانی قدس امسال را بهره مندی از توانمندی ها و ظرفیت های وسیع رسانه های گروهی و خبرگزاری ها بیان و اضافه کرد: اصل اساسی در این رابطه نحوه و نوع اطلاع رسانی برنامه های این روز بزرگ است که باید رسانه های گروهی همدوش به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هم راستا با یکدیگر حرکت کنند.

اسکندری تجمع های بسیار محدود در میادین تحت عنوان فلسطین در شهرهای دارای وضعیت مناسب کرونایی، تبلیغات محیطی، استفاده حداکثری از ظرفیت دهیاری ها و کانال های اجتماعی، برگزاری مسابقات مختلف شهر، داستان نویسی و هنری برای دانش آموزان در شبکه شاد، پخش مستندهای گوناگون از مبارزات مردم فلسطین علیه رژیم اسرائیل از صدا و سیما، مسابقه عکس مجازی با عنوان " ملت ایران عاشق مبارزه با صهیونیسم است"، تولید محتوا در دانشگاه های استان در فضای مجازی و اجرای نمایش های رزمی و ورزشی را از برنامه های روز جهانی قدس در آذربایجان شرقی برشمرد.

وی آتش زدن پرجم اسرائیل غاصب و آمریکای جهانخوار را برنامه ویژه روز جهانی قدس در تبریز اعلام کرد و گفت: این مراسم با حضور محدود عده ای از جوانان حزب اللهی در مقابل بیت نماینده مقام رهبری در استان برگزار شده و طی ان ضمن آتش زدن پرچم این دو کشور کودک کش با هدف اعلام انزجار از آنها، پرچم فلسطین به طول ۱۰۰  متر نیز رونمایی و به اهتزاز در خواهد آمد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386