شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 10:52 ق ظ - 01(Jan) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: سیاسی - - شناسه: 436
هفته دفاع مقدس هفته بازگشت اعتماد به نفس کشور است

رضایی:
هفته دفاع مقدس هفته بازگشت اعتماد به نفس کشور است/ مراقب سوء استفاده دشمنان از نرمش های قهرمانانه باشیم
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رشادتهای ایثارگرانه در آزادی استانها در زمان جنگ تحمیلی، گفت: هفته دفاع مقدس هفته بازگشت اعتماد به نفس کشور است.

محسن رضایی پیش از ظهر دو شنبه در جمع مردم شهر فارسان از توابع استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به هفته دفاع مقدس و رشادتهای ایثارگرانه جوانان در هشت سال دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس هفته آزاد سازی چند استان از دست رژیم بعثی صدام نبود، بلکه هفته ایثارگری و ایستادگی مردم ایران در برابر ابر قدرتها، وهفته بازگشت اعتماد به نفس به ایران بود.

وی ادامه داد: ملت ایران در زمان جنگ با دست خالی توانست کارهای بزرگ انجام دهد و جنگ ایران با عراق نبود بلکه ایران در مقابل ابر قدرتها ایستادگی می کرد و  جوانان این مرز و بوم نگذاشتند یک وجب از خاک ایران به دست بیگانه بافتد.

وی تصریح کرد: ما در جنگ ثابت کردیم که دارای توانایی های بزرگی هستیم و افتخارات بزرگی را کسب کردیم.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون جوانان ما سرمایه های کشور هستند و ما باید با انرژی های جوانان کشور را بسازیم و از سد مشکلات فعلی عبور کنیم.

رضایی تاکید کرد: اگر توانستیم افتخارات بزرگی را در جنگ ایجاد کنیم، امروز نیز جوانان می توانند در تمام عرصه های علم، صنعت، کشاورزی، تجهیزات دفاعی و جنگی و... پیشتاز باشند وبه افتخارات انقلاب بافزایند.

مسئولین کشور  توجه به مناطق محروم را از یاد نبرند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: مسئولین کشور باید مشکلات مردم را حل کنند و توجه به مناطق محروم را در دستور کار قرار دهند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه باید از هفته دفاع مقدس باید درس بگیریم  و مشکلات کشور را حل کنیم ادامه داد: از ابتدای انقلاب تا کنون چند نرمش قهرمانه نظیر لانه جاسوسی، جنگ تحمیلی و... در کشور داشته ایم و هم اکنون نیز باید مراقبت باشیم که از نرمش های قهرمانه ما دشمنان سوء استفاده نکنند.

وی تاکید کرد: حرف آخر را مردم می زنند و باید همواره ارزشهای انقلاب مورد توجه باشد.

محسن رضایی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری یازدهم تصریح کرد: از حضور حماسی مردم در انتخابات کمال تشکر را دارم و حضور خدود 38 میلیون نفر از مردم در انتخابات یک حماسه بی نظیر بود.

وی تاکید کرد: من در سه استان دارای آمار رای اول بودم که استان چهارمحال و بختیاری یکی از این استانها بود و از همین جا از اعتمادی که از من کردید کمال تشکر را دارم.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386